Samsung’un tamamen yeni Galaxy Tab S9 tabletleri büyük ekranlı mobil güç merkezleridir. Çok fazla ateş gücü sunuyorlar ve her kuruşa değer. Ancak aynı zamanda oldukça yüksek fiyat etiketleriyle de geliyorlar. Peki iyi performansa, geniş ekrana ve ücretsiz kaleme sahip bir tablet istiyorsanız ne yaparsınız? Cevap basit: ikinci paragrafın altındaki anlaşma düğmesine basıyorsunuz ve bir anlaşma yapıyorsunuz. Galaxy Tab S7 FE Bu harika fırsatla indirimli olarak. Şu anda Amazon, Samsung Galaxy Tab S7 FE’nin 256GB WiFi versiyonunu %26’lık tatlı bir indirimle satışa sunuyor. Bu, hızlı davranırsanız ve aşağıdaki düğmeye dokunarak bu fırsatta tetiği çekerseniz 180 $ tasarruf edeceğiniz anlamına gelir.

Her ne kadar mobil bir güç merkezi olmasa da Galaxy Tab S9sağlam bir Snapdragon 778G orta sınıf yonga seti ve 8 GB RAM, Galaxy Tab S7 FE iyi bir performans sunar ve web’de gezinme ve video izleme gibi günlük görevleri herhangi bir takılma olmadan gerçekleştirebilir. Tablet aynı zamanda hafif oyunları da çalıştırabilir, böylece biraz zaman öldürmek için Crossy Road oynayabileceksiniz.

Ek olarak tablet, 1600 x 2560 çözünürlüğe ve oldukça büyük bir 10.090mAh güç hücresine sahip 12,4 inçlik devasa bir ekrana sahip. Büyük ekran ve pil, Galaxy Tab S7 FE gerçek bir eğlence makinesine dönüştürün. Ayrıca, 256 GB’ın tüm fotoğraflarınızı barındırmaya yetmemesi ihtimaline karşı, dahili bir microSD kart için özel bir yuva da var.

Ancak mevcut bütçe dostu fiyat etiketinin yanı sıra en büyük satış noktası, Galaxy Tab S7 FE şüphesiz kendi kalemine sahip olduğu gerçeğidir. Birincisi, ayrıca bir S Pen satın almanız gerekmeyeceği için bu şekilde daha fazla tasarruf edersiniz ve ikincisi, kalem kullanırken daha üretken olabilirsiniz. Örneğin, daha hızlı yazabilir ve hatta sıkıldığınızda S Pen’i bir veya iki resim çizmek için resim fırçası olarak kullanabilirsiniz.

Galaxy Tab S7 FE yeni tabletinizin sahip olmasını istediğiniz her şeyi içeren bir tablettir. İyi performans, iyi pil ömrü, büyük ekran, S Pen ve Amazon’un güncel indirimi sayesinde artık daha bütçe dostu bir fiyat etiketi sunuyor. O halde daha fazla zaman kaybetmeyin ve hemen bir tane alın. Galaxy Tab S7 FE Fırsatınız varken Amazon’dan indirimli olarak.telefon-1