Blizzard, Diablo 4 yamasının 1.1.4’ün önümüzdeki hafta 12 Eylül’de yayınlanacağını ve bu yamanın Saldırganlık Urn’unu güçlendireceğini duyurdu.

Geçen hafta Blizzard, 2. Sezon ‘Kan Sezonu’nun önümüzdeki ay başlamasından önce yeni bir yamanın geldiğini doğruladı. Beş gün ileri saralım ve Blizzard şimdi Diablo 4 yaması 1.1.4’ü ayrıntılı olarak açıkladı. Bu yeni yama, Saldırganlık Urn sezonu kutsamasını %8’den %20’ye çıkarmanın yanı sıra çeşitli hata düzeltmelerini de içeriyor. Ayrıca yamada çeşitli görsel, performans ve kararlılık düzeltmeleri de yer alıyor.

“Sezon Kutsamasını daha etkili hale getirmek ve Seviye 100’ü arayan oyuncuların oraya biraz daha hızlı ulaşmalarına yardımcı olmak için Urn of Aggression’ın toplam deneyim bonusunu artırdık”, Diablo 4 geliştirme ekibi açıklıyor.

Tarafından gidiyor resmi yama notlarıBu güncelleme büyük bir güncelleme olmasa da bazı sinir bozucu sorunları gideriyor; bunlar arasında oyuncunun Kasaba Portalını kullanarak ışınlanması veya Tavish’in hançerini yerleştirdikten hemen sonra oyundan çıkması durumunda Kazı Hatırlama görevi ilerlemesinin engellenmesine neden olan bir sorun da var. . Ayrıca bu yama, oyuncunun Aneta’nın Vera ile diyaloğunun ortasında bölgeyi terk etmesi durumunda Poisoned Hearts görevindeki ilerlemenin engellenebileceği bir sorunu da gideriyor. okumanızı öneririz tam yama notları Blizzard’ın resmi web sitesinde.

Diablo 4 şu anda dünya çapında PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5 ve PlayStation 4 için mevcut. Birkaç gün önce onaylandığı gibi, oyun, Genel Müdür Rod Fergusson’un ekibin onayladığı yıllık genişletmeler alacak. en az iki genişletme üzerinde çalışıyoruz. “Odaklandığımız şey bu” Fergusson, bir inceleme röportajında ​​ekibin Diablo 4’teki geleceği hakkında şunları söyledi:. “Oyunun çıkışına ve bu ilk sezona baktığınızda, bunun gelecek için üzerine inşa edebileceğimiz bir temel oluşturduğunu görüyoruz. Üç aylık sezonlarımıza ve yıllık genişletmelerimize baktığımızda, bunlar canlı hizmetimiz için gerçekten odaklandığımız şeyler

Bu hikayeyi paylaş

Facebook

heyecangenel-17