Well Go USA Entertainment, fantezi destanının Kuzey Amerika dağıtım haklarını satın aldı Tanrıların Yaratılışı I: Fırtına KrallığıÇin’de yılın en büyük filmlerinden biri.

Yönetmen Wuershan (Boyalı Cilt: Diriliş, Mojin: Kayıp Efsane), film planlananın ilk taksitidir. Fengshen ÜçlemesiXu Zhonglin’in klasik Çin romanının üç bölümlük uzun metrajlı uyarlaması. Kris Phillips’i canlandırıyor (Maymun Kral 2), Li Xuejian (Gezgin Dünya II), Huang Bo (Batı’ya Yolculuk), Yu Shi (Uçmak için doğmak), Chen Muchi, Ci Sha ve beğenilen yeni gelen Naran.

Bu yaz Pekin film endüstrisinin en çok kazandıran filmleri arasında şunlar yer alıyor: Fırtına Krallığı Çin’de 375 milyon dolar kazandı ve vizyona girmeye devam ediyor.

Well Go, filmi 22 Eylül’de Kuzey Amerika sinemalarında gösterime girecek ve 20 Eylül’de belirli yerlerde özel Imax ön izleme gösterimleri yapılacak.

İnsanlar, ölümsüzler ve canavarlar arasındaki efsanevi antik savaşların ortasında geçen üçlemenin efsanevi öyküsünün ilk bölümü, Shang hanedanının kötü son hükümdarı Kral Zhou’nun yükselişini ve düşüşünü anlatıyor. İşbirlikçi bir tilki iblisinin kaprislerinin ve kendi iktidar susuzluğunun kurbanı olan kral, işlediği suçlardan dolayı cennetin gazabına uğrayan acımasız bir zorbaya dönüşür. Hiç bitmeyecekmiş gibi görünen kanlı çatışmaların ardından, insanlar ve doğaüstü varlıklar, üstünlük için umutsuz bir son savaşa girişecekler.

Well Go USA Başkanı ve CEO’su Doris Pfardrescher şunları söyledi: “Uzun süredir sevilen klasik hikayeyi beyazperdede daha önce hiç olmadığı şekilde hayata geçiren, detaylara titizlikle gösterilen bu film gerçekten nefes kesici.” “Ustalıkla sahnelenen aksiyondan, çağrıştırıcı hikaye anlatımına kadar, Tanrıların Yaratılışı I klasik Çin destanlarının hayranları için gerçek bir zevktir.”

Satın alma müzakereleri Well Go USA adına Pfardrescher ve yapımcılar adına Highlight Entertainment Co. tarafından yapıldı. Highlight Entertainment Co. uluslararası satışlarla ilgilenmektedir. Anlaşma Toronto Uluslararası Film Festivali’nin ilk gününde açıklandı.

Fırtına Krallığı yapımcılığını Beijing Jingxi Kültür ve Turizm Co. Ltd. ve Megke Tengre Pictures (Beijing) Co. Ltd. üstlendi.sinema-2