Resmi bir OnePlus 12 duyurusuna muhtemelen en az birkaç ay uzakta olsak da, mobil teknoloji dünyasının en üretken sızıntıcılarından biri, piyasaya sürülmemiş üst düzey telefonun tasarımını ortaya çıkarmak için zaten yeterli zamana ve içeriden bilgiye sahipti. bir süre önce yüksek kaliteli renderlar aldı ve (kısmen) kendi ilk sızıntısını gözden düşürdü yeni ürün açıklamalarının gözden geçirilmiş bir grubu.

Aynen öyle, Steve Hemmerstoffer, namı diğer Steve H.McFly, namı diğer @OnLeaks, bugün geri döndü (MySmartPrice ile işbirliği içinde), şirketin üretim öncesi süreçte telefonun arkaya bakan kamera düzenlemesinde bazı değişiklikler yaptığı iddiasının ardından bir sonraki OnePlus amiral gemisinin son tasarımını gösterdiği iddia edilen yeni bir resim koleksiyonuyla.

Bu daha iyi!

Güzellik genellikle bakan kişinin gözünde yatıyor ve özellikle akıllı telefon çekiciliği son derece öznel bir konu gibi görünse de, orijinal olarak sızdırılan görselleri görmeniz ve OnePlus 12’nin ana kamera modülünün bitmiş gibi göründüğünü düşünmeniz mümkün değil.

Asimetri hayranları bile muhtemelen bir şeylerin eksik olduğunu hissetmişti ve artık üçlü atış sistemine bir şeyler eklendiğinden OnePlus 12 önceki modele oldukça benziyor. Yaklaşan cihazın arkasındaki dördüncü sensörün amacı şu an için belirsizliğini korurken birinci, ikinci ve üçüncü kameraların sırasıyla 50, 50 ve 64 megapiksel sayı taşıması bekleniyor.

İlginç bir şekilde, 64MP periskop telefoto lensin boyutu, ilk render grubuyla karşılaştırıldığında büyümüş gibi görünüyor ve tam Hasselblad logosunun yerini artık OnePlus 12’nin tüm arka kameralarının altında değil solunda konumlandırılmış ince bir “H” alıyor. birincil ve ikincil snapper.
LED flaş hala tüm görüntüleme sensörlerinden ve gizemli dördüncü kamera modülü bileşeninden ayrı ve bu da bize, bu kötü çocuğun Aralık 2023 veya Ocak 2024’teki lansmanından önce OnePlus’ın tam olarak hangi sürprizleri sakladığını tahmin etmemizi sağlıyor.

Büyük ekran, büyük pil, büyük her şey

OnePlus 12’nin ön paneli, Steve Hemmerstoffer tarafından görülen “üretim öncesi birim resimlerine” dayandığı iddia edilen bu ince ayarlı görüntülerde herhangi bir kayda değer değişiklik içermiyor gibi görünüyor; bu da bizi şirketin bir sonraki büyük rakibi olacağından öncekinden daha da emin kılıyor. En iyi Android telefon unvanı, 120Hz yenileme hızı teknolojisine ve 2K civarında bir çözünürlüğe sahip 6,7 inç ekrana sahip olacak.
Bu, OnePlus 11’in ekran bölümünde sunduğuyla hemen hemen aynı, ancak MySmartPrice’ın en son makalesinin beklenen özellikler bölümünde listelediğine rağmen, OnePlus 12’nin çok daha büyük bir 5.400mAh pil ve son derece hızlı 100W ile donatılması ihtimali yüksek. kablolu ve 50W kablosuz şarj özellikleri.
Ve OnePlus 11’in Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisinden son teknoloji ürünü yeni Gen 3 yonga setine geçiş yapacak şekilde tasarlanmış ekstra büyük ve ekstra güçlü bir telefonla neyin harika gittiğini biliyor musunuz? Aynen öyle, bazı son teknoloji bellek çeşitleri muhtemelen 12’den 24 GB’a kadar her tabanı kapsayacak.

Evet, en üst düzey OnePlus 12 yapılandırmasının, (teorik) çoklu görev yetenekleri söz konusu olduğunda dizüstü bilgisayarınızı toz içinde bırakmasını bekliyoruz, ancak telefonun depolama alanının bu çılgın hafızayla eşleşip eşleşmeyeceğini henüz bilmiyoruz. 1 ve hatta 2 TB’a kadar.

Tabii ki, henüz uzak olan bu ürün hakkında bilmediğimiz veya tahmin edemediğimiz (başka) şeyler de var, ancak 32 MP’lik tek ön kamera bunlardan biri değil ve aynı şey elbette Android 14 için de geçerli. Şüphesiz yazılımı çalıştıracak olan OxygenOS 14 tabanlı OxygenOS 14 sürümü, kutudan çıktığı gibi burada gösteriliyor.

telefon-1