Özet

  • Kimberly’nin TJ’nin ailesiyle ilişkisi, onunla evlenmek için Hindistan’a taşındıktan sonra, annesinin kıyafetlerini onaylamadığını ifade etmesi ve erkek kardeşinin onu aile kurallarını çiğnemesi konusunda uyarması nedeniyle gerginleşti.
  • TJ’nin ailesiyle yaşadığı zorluklara rağmen Kimberly onunla kalmayı seçti ve ailesiyle olan ilişkisini evlilikleri için feda etti.
  • TJ’nin LinkedIn profili, Hindistan’da yeni bir şehre taşındığını ve yeni bir işte çalıştığını ortaya koyuyor; bu, Kimberly’nin Hindistan’daki evlilik hayatına uyum sağlarken hayatı kendi şartlarına göre yaşamasına olanak tanıyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

90 Günlük Nişanlısı: Diğer Yol Kimberly Rochelle ve Tejaswi “TJ” Goswami çifti 2023’te TJ’nin ailesiyle birlikte yaşamıyor olabilir. Hindistan yerlisi TJ, Alabama yerlisi Kimberly’yi internette manevi bir grupta gördü ve onu takip etmeye karar verdi. Onu kız arkadaşı olarak gösterdi ama TJ, durugörü sahibi Kimberly’nin onu yıllar önce rüyasında gördüğünü çok az biliyordu. Ancak Kimberly’nin öngörmediği şey, onunla evlenmek için Hindistan’a taşındığında ilişkisinin ne kadar zorlaşacağıydı.

Açık 90 Günlük Nişanlısı: Diğer YolTJ, ailesinin Kimberly’nin geleneksel bir eş gibi olmasını beklediğini ve kendisinin bundan ona bahsetmediğini açıkladı. Kimberly, yemek pişirmekten temizliğe kadar tüm ev işlerini kendisinin yapması gerektiğini keşfetmeden önce, kayınvalidesi tarafından çoktan kötü muameleye maruz kalmıştır. 9. bölümde, TJ’nin annesi uygunsuz kıyafetler giydiği için Kimberly’ye hakaret ederken, Kimberly az önce yırtık bir kot pantolon giymişti. Kimberly’den bazı görgü kurallarını öğrenmesini istedi çünkü Alka’ya göre yırtık kot pantolon giymek, Kimberly’nin büyüklerine saygısızlık ettiği anlamına geliyordu.


Kimberly, TJ’nin Jaipur, Rajasthan’daki Evinde Hoş Karşılanmıyor

TJ’nin annesi, Kimberly’yi çocuklarından biri olarak görüyordu, ancak Kimberly’nin evlerinde kargaşa yaratmasını onaylamadı. Kimberly, TJ’in erkek kardeşiyle olan ilişkisini şöyle anlattı: Yaşa, samimi olarak. Ancak cinsiyet rolleri konusunda tartışmaya girdiler. Yash, Kimberly’yi, eğer ailenin kurallarına uymayıp dana eti ve soğan yemeye devam ederse ailesinde kalamayacağı konusunda uyardı. Yash, Kim’e aptal dedi. TJ’in Kimberly ile evlenmesi durumunda kardeşinin asla mutlu olmayacağını söyledi. Asla Kimberly’den yana olmayacağını itiraf etti ve onun evlerinden çıkmasını istedi.

TJ’nin Şu Anki Konumu Gurugram, Haryana

TJ’nin annesinin, Kimberly’nin kıyafetleriyle ilgili büyük olay çıkarması ve Alka’nın yorumları sayesinde Yash ile TJ arasındaki gerilimin artması, Kimberly’nin ya TJ’yi seçmesi ya da ülkesine dönmesi daha iyi olurdu. Ancak görünen o ki Kim, TJ’de kalmaya karar vermiş ve karşılığında ailesini feda etmek zorunda kalmış. TJLinkedIn profili artık Jaipur’da kalmadığını ortaya koyuyor. Aynı durumda bile kalmıyor. TJ şu anki konumunun şu şekilde olduğunu belirtiyor: “Gurugram, Haryana” Hindistan’da. O, “melez” GLG’de yeni şehirde Kıdemli Ortak olarak iş. Temmuz 2022’den beri orada çalışıyor.

Kimberly ve TJ 90 Günlük Nişanlısında Evlendi mi?

90 Day Fiance'dan Kimberly ve TJ'nin montajı

TJ, kendisi ve Kimberly için aile evinin hemen üstüne bir daire inşa ediyordu. Ayrı bir ev olsa bile bu, Kimberly’nin evinin kurallarına uyması ve evlendikten sonra ev işlerine yardım etmesi gerektiği anlamına geliyordu. Kimberly ve TJ’in Instagram sayfalarında birlikte çekilmiş birkaç fotoğraf var. Evliliklerine sadece üç gün kaldığını düşünürsek 90 Günlük Nişanlısı: Diğer Yol 9. bölümde, ailesinin Kimberly hakkındaki düşüncelerine rağmen evlendikleri kesin. Artık yeni bir şehirde kalmak, Kimberly’nin Hindistan’da evli bir kadın olarak yaşamaya alışırken hayatı kendi şartlarına göre yaşamasına olanak tanıyor.

Kaynak: 90 Günlük Nişanlı/Youtube, Tejaswi “TJ” Goswami/LinkedInsinema-1