Teknoloji hakkında yazmak büyük bir aileye sahip olmak gibidir. Hatırlanması gereken o kadar çok tarih var ki. Ama o üç burun delikli tuhaf teyzenin doğum tarihini, “T” harfiyle başlayan tek kelime söylemeyen amcanın evlilik yıl dönümünü hatırlamak yerine Apple’ın yeni iPhone 15 serisini tanıtacağını hatırlamanız gerekiyor. 12 Eylül ve Google, Pixel 8 serisini 4 Ekim’de tanıtacak.
Gurman, beklenmedik bir durum ortaya çıkmadığı sürece iOS’un yakın zamanda piyasaya sürülen sekizinci beta sürümünün, Apple tarafından son genel sürümün yayınlanmasından önceki son beta testi olarak değerlendirileceğinin kendisine söylendiğini yazıyor. Ailenizde çalışan bir iPhone’a sahip ilk kişi olmak istiyorsanız iOS 17veya arkadaşlarınıza Bekleme Modu (iPhone’u yatay yönde şarj edildiğinde aslında akıllı bir ekrana dönüştürür) gibi yeni özelliklerden bahsederek onları etkilemek istiyorsanız şu an, iPhone’u yüklemek için en düşük riskli zaman olabilir. iOS 17 beta.
Betaya katılmak için tarayıcınızı beta.apple.com adresine yönlendirin veya bu bağlantıya tıklayın. Yüklemeyi düşündüğünüz yazılım sürümünün adına dokunun (örneğin, iOS 17) ve talimatları izleyin.

Diğer özellikler geliyor iOS 17 başka bir iPhone kullanıcısının onu aradığınızda göreceği kişiselleştirilmiş bir İletişim Posteri oluşturma yeteneğini içerir. Heyecan verici bir özellik, sesli mesaja çağrı göndermenize ve bırakılan mesajın metnini gerçek zamanlı olarak okumanıza olanak tanır. Bu şekilde, sonuçta aramayı yanıtlamak istiyorsanız araya girip arayanla konuşmaya başlayabilirsiniz.

Helikopter ebeveynleriniz varsa yeni bir iOS 17 Bu özellik, varış noktanıza vardığınızda Annenizi, Babanızı, diğer aile üyelerinizi ve arkadaşlarınızı uyaracaktır. Elbette hepsinin çalışan bir iPhone’u olmalı iOS 17.

Günlük sürücünüze bir beta yükleme riskini almak istemiyorsanız, beklemenizde fayda var; serbest bırakılması iOS 17 ve iPadOS 17’ye yalnızca birkaç gün kaldı.telefon-1