Valorant Premier modu duyuruldu: Tüm ayrıntılar

Valorant’ın geliştiricisi Riot Games, oyunda yeni bir rekabetçi mod olan Valorant Premier’i duyurdu. Yeni mod artık 5v5 karakter tabanlı taktiksel nişancı oyunu Valorant’ın bir parçası ve oyuncular için takım tabanlı rekabetçi bir sistem olacak.

Valorant Premier: Neler sunuyor?
Yeni Premier moduyla oyuncular artık kendi takımlarını oluşturabilir ve belirlenen haritalarda bir dizi haftalık maçta yarışabilirler. Yeterli maç kazananlar sonunda Playoff turnuvasına katılma hakkı kazanacak. Mod bir süredir beta testindeydi ve artık dünya çapındaki tüm oyunculara açık.

Kullanıma sunumu güncelleme

Valorant Premier yeni güncellemelerle kullanıma sunulacak ve Bölüm 7 Bölüm II ile birlikte sunulacak. Oyuncular, resmi bölümlerin tanıtılmasını, haftalık maçların rekabet havuzundaki 7 haritanın tamamını kapsayacak şekilde genişletilmesini ve oyuncuların kariyer performansı ve sonuçlarının kapsamlı takibini sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Valorant Premier’in Riot Games’in planlarına nasıl uyduğunu anlatan Riot Games Hindistan ve Güney Asya Ülke Başkanı Arun Rajappa şunları söyledi: “Hindistan’daki VALORANT topluluğu, oyunun çıkışından bu yana tutkulu ve coşkulu. VALORANT Premier’e büyük bir ilgi görüyoruz ve oyuncuların bu yeni rekabetçi modda neler yapabileceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. Hindistan ve Güney Asyalı oyuncuların becerilerini sergilemek için daha fazla fırsata aç olduklarını biliyoruz ve onlara VALORANT Premier ile bu şansı vermekten heyecan duyuyoruz.”

Kayıt tarihleri
Valorant Premier’e kayıt 29 Ağustos’ta başlıyor ve 6 Eylül’de sona eriyor. Haftalık maçlar 7 Eylül ile 21 Ekim arasında gerçekleşecek. Playoff Turnuvası 22 Ekim’de planlanıyor.

FacebookheyecanLinkedInmakalenin sonu

Çamur Oyunlarıgenel-9