Thor: Love & Thunder'da Gorr rolünde Christian Bale.

resim: Marvel Stüdyoları

Her süper kahraman filmi ne kadar iyi olduğuna göre değerlendirilir. onların kötü adam çalıştıve MCU için başarı oranı antagonistler yukarı ve aşağı. Bu hiçbir yerde Thor’un filmlerinden daha belirgin değildir: Loki ve Hela oldukça iyi kötü adamlar, Malekith ve Kara Elfler değilve Tanrı Kasabı Gorr, nihai olarak, hakkında ne hissettiğinize bağlıdır. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü etraflı.

Her ikisini de yöneten Taika Waititi Aşk ve Gök Gürültüsü Ve Thor: Ragnarok, Odinson’ın bir sonraki karşılaşması için kimin iyi bir kötü adam olacağını düşündüğüne dair düşüncelerini verdi. Sırasında Thor 5 Yazarken gündemde görünmüyor, Waititi Titan Books’un yakında çıkacak film özel kitap için Aşk ve Gök Gürültüsü Hela’dan “adım atmak” istediğini ve “add bir şekilde daha korkunç olan bir kötü adam.

“Karakterin evrimiyle devam ediyormuş gibi hissettiren bir şey olmalı” diye devam etti, “ama yine de çok eğlenceli bir şekilde ve ona, üstesinden gelmesi gereken engellerin üzerine inşa ediyormuş gibi hissettiren şeyler veriyor.” Spkesinlikle bahsetmek Hela, Thor kötüleri için bir ölçüt olarak dır-dir belki biraz Waititi’nin genel kıyafetleri hakkında bilgi verir düşünceler Gorrve kimin kahraman için böyle bir düşman olarak çalışabileceği konusunda bazı hayranların kafasını karıştırabilir.. Daha da ilginci, Thor’un çizgi roman kökeninden daha fazla parça getirmek ve onu hem bu dünyanın dışından hem de Asgardlıların köklerine sadık düşmanlarla karşı karşıya getirmek istediğini ekledi.

Karakter olarak Thor’a konuşan Waititi, derinine inmek istediği karakterin “eğlenceli unsuru”. “[Thor] Bu dünyaları ziyaret ettiğinde ve bu uzaylılarla karşılaştığında, evreni keşfetmek için uzayda seyahat eden bir dünyalı olduğunda elde edeceğinizi düşünmediğim bir kayıtsızlık ve bir tür ya da havası var. Bu nedenle Gök Gürültüsü Tanrısı’na karşı çıkmak istiyor. gittikçe daha tuhaf ve çılgın canavarlar, canavarlar ve uzaylılar.” Bütün bunlar, Thor 5 eşit Alır daha az hissettiren yeşil ışık Tabi ki şimdi, sadece birkaç yıl öncesine göre bile.

Titan Kitapları Thor: Love & Thunder Resmi Film Özel Programı kitap 19 Eylül’de çıkacak.

[aracılığıyla[viaÇeşitlilik]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7