Starfield için Başarılar Listesi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Gibi PowerPyx tarafından detaylandırılmıştır, başarımlar toplamda 50 ve oldukça kolay görünüyor. Starfield’ın daha önce lansmanda 50 başarıya sahip olacağı ortaya çıkmıştı ancak artık oyuncular listeyi tam olarak görebilecek.

Starfield Başarıları Açıklandı

Starfield başarılarının çoğu, birkaçı belirli etkinliklere ve görevlere dayalı olmak üzere, görev tabanlı ve seviye tabanlıdır. Unutulmaması gereken bir nokta, oyuncuların oyundaki tüm Yıldız Sistemlerini ziyaret etmeleri gerekecek, ancak tüm gezegenleri ziyaret etmeleri gerekmeyecek. Diğer başarılar, 500 Organik ve 500 İnorganik Öğe gibi çeşitli öğeleri toplamayı içerir. Belirli sayıda eşya işlemek ve belirli sayıda silahı modifiye etmek gibi başarılar da mevcut. Bunların hepsi, The Elder Scrolls ve Fallout gibi diğer Bethesda RPG’lerinde bulunan başarılara benziyor. Keşif ve keşif teşvik edildiğinden, oyuncular muhtemelen oyunda zor bir zaman geçirmeyeceklerdir.

Yıldız Alanı Ekran Görüntüsü

Starfield’ın ana hikayesinin tamamlanması görünüşe göre yaklaşık 30-40 saat sürüyor ve tamamlayıcılar için yaklaşık 100 saat sürecek. Powerpyx, oyuncuların Seviye 100’e ulaşana kadar tüm başarıları elde edebilmelerini bekler, ancak bu seviyeye ulaşmak için gereken süreye bağlıdır.

Bethesda’nın destansı uzay RPG’sinin yakında piyasaya sürülmesiyle, her şey yolunda giderse oyun oyun endüstrisinde yeni standartlar belirleyebileceği için oyuncular haklı olarak heyecanlanıyor.

Starfield Çıkış Tarihi

Starfield, 6 Eylül’de Xbox Series X|S ve PC’de piyasaya sürülecek.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın!oyun-5