İşte hafta sonu için bazı düşünceler: Apple, bir aydan kısa bir süre içinde çıkması beklenen iPhone 15 serisi için deri kılıfları çıkarmayı seçebilir.

En azından bir Twitter – şimdi X – tipster Duan Rui özlü bir gönderideki iddialar (üzerinden AppleInsider). Sızdıran, biyografisinde açıkça “Gönderdiğim içeriğin çoğu Çin sosyal medya platformlarından yeniden yayınlandı ve kendi orijinal içeriğim değil” diyor, ancak AppleInsider, DuanRui hesabının arkasındaki kişi veya kişilerin saygın bir sicile sahip olduğunu kaydetti. geçmiş, Apple ürünleri tahminleriyle ilgili (Apple Watch Ultra ve iPhone 14 Plus ile ilgili ayrıntılar gibi).

“Apple’ın bir Deri Kılıf piyasaya sürmeyeceğini duydum. iPhone 15 dizisi”, sızıntının tamamını okur ve daha fazla ayrıntı paylaşılmaz.

Apple’ın deri konusunda düşük bir profil tuttuğu ve onu terk etmeyi düşünüp düşünmediklerini bile açıklamadığı gerçeği göz önüne alındığında, bu oldukça cesur bir ifade. Apple şu anda 15’ten fazla deri kılıf satıyor. iPhone 14 seri. Apple Watch modelleri için 20’ye yakın deri kayış çeşidi bulunuyor. Dahası, Apple iPhone MagSafe deri cüzdan, AirTag deri halkalar, deri Apple Kalem kutusu ve daha fazlası gibi çok daha geniş bir deri aksesuar yelpazesi sunar.

Eskiden Twitter olan X’te, “Önce silikon kılıflarını tamir etmeleri gerekiyor”, “Deri kılıflar gerçekten daha kötü, birkaç hafta içinde rengi kolayca soldu!” bir yıl veya daha fazla dayananlar. Silikon olanlar birkaç ay sonra köşelerinden yırtılıyor”. Başka bir yorumcu, olası görüntü işlemelerini gösteriyor iPhone 15 Çince vaka klonlarıbazılarının deriden yapıldığı iddia ediliyor.

telefon-1