Tüm bu süper hızlı hiper arabalar Forza Ufuk 5 ayrıca virajlarda hızlarını ve ivmelerini korumak için harika kullanım istatistiklerine ve yol tutuşuna sahip olmalıdır. Bunu göz önünde bulundurarak, Forza Horizon 5’teki en iyi yol tutuşu olan 8 arabanın sıralanmış bir listesini hazırladık.

Her araba, stok durumlarında viraj alma, şerit değiştirme ve yere dikilmiş hissi ile ne kadar iyi başa çıktığı temel alınarak seçildi. Ardından, statüyü en üst düzeye çıkarmak ve araçtan en iyi şekilde yararlanmak için her araba için en popüler yol tutuş melodilerinden bazılarını dahil ettik.

Daha fazla vakit kaybetmeden hemen listeye geçelim!

1

Lamborghini Sesto Elemento

Fiyat: 7.400.000CR ~ // Müzayede Evi Satın Alma Tahmini
Sınıf: Ö2
Ayar Kodu: 732 141 648 (Odaklanmış Kullanım)

Şimdiye kadar, Sesto Elemento’nun dereceli listelerimizde göründüğünü görmeye oldukça alışmış olmalısınız. Bu, mükemmel temel istatistiklere sahip, tüm ticaretin en büyük kozu olan bir hiper araba ve FH5’teki en iyi ses veren arabalardan biri. Son derece iyi idare eder ve kullanımı daha da iyileştirmek için çok az ayar gerektirir.

Bu muhtemelen Forza Horizon 5’teki en iyi yol tutuşlu araba ve bunun iyi bir nedeni var. 200MPH’de bile yere serebilir ve her köşeden rahatça geçeceğinden emin olabilirsiniz.

5.2L V10 göz korkutucu görünebilir, ancak Lambo ve Playground Games, bunu yol tutuşlu bir araba yapmak için sihirlerini kullandılar.

2

Koenigsegg CCGT

Koenisegg CCGT - Forza Horizon 5 En İyi Yol Tutuşlu Arabalar

Fiyat: 13.000.000 ~ // Müzayede Evi Satın Alma Tahmini
Sınıf: Ö2
Ayar Kodu: 181 439 540 (Yönetim Odaklı)

Sırada, yalnızca Müzayede Evi aracılığıyla edinebileceğiniz ve size 13 – 15 milyon CR arasında herhangi bir yere mal olacak bir hiper araba olan Koenigsegg CCGT var. Elbette, ona bir servet harcarsın ama getirisi de iyidir.

CCGT, viraja ne kadar hızlı girerseniz girin yola sadık kalan sağlam bir S2 Sınıfı Devre yarış arabasıdır.

Sağlanan ayar ile, arkadan savrulmasını sağlayabilir ve ardından onu kontrol etmeyi öğrenebilirsiniz. Araba düzlüklerde hızlı ve virajlarda süzülüyor. Bununla panolara liderlik edeceksiniz.

3

Lamborghini Yüzüncü Yıl

Lamborghini Centenario - Forza Horizon 5 En İyi Yol Tutuşlu Arabalar

Fiyat: 2.300.000 CR
Sınıf: S1
Ayar Kodu: 183 795 120 (Yönetim Odaklı)

Forza Horizon 3’ün poster arabası FH5’te Sokak ve Yol yarışlarına uygun S1 Sınıfı bir hiper otomobil olarak geri dönüyor. Onu Showroom’dan 2,3 milyon CR’ye alabilir ve yol tutuş odaklı mükemmel bir araba yapmak için verilen kodla ayarlayabilirsiniz.

Stok 6.5L doğal emişli V12 kulağa hoş geliyor ve makul hızlanma için de yeterli güç sağlıyor. Çok sık kullanmayı düşünmüyorsanız bile Centenario’yu hiper otomobil koleksiyonunuza eklemelisiniz.

4

Maclaren F1 GT

Maclaren F1 GT

Fiyat: 15.000.000 CR
Sınıf: S1
Ayar Kodu: 872 898 175 (Yönetim Odaklı)

Maclaren F1 GT’nin hantal ve geniş çerçevesi nedeniyle önden kayması gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak bu hiç de öyle değil. Bu klasik, siz frenlemeye alıştığınızda çoğu virajda kendini zarif bir şekilde idare eder.

Aracın frenleri ve genel bastırma kuvveti, sağlanan ayar kodu kullanılarak biraz daha optimize edilebilir; o zaman biraz Goliath veya Sokak Yarışı için F1 GT’yi almakta fayda var.

Yine de 15 milyon CR’ye mal oluyor. FH5’te nasıl para kazanılacağına dair bazı ipuçları sağladık, bu yüzden mücadele ediyorsanız onlara göz atın.

5

Mosler MT900’ler

Mosler MT900'ler

Fiyat: 320.000CR
Sınıf: Ö2
Ayar Kodu: 872 898 175 (Yönetim Odaklı)

Bu listedeki en ucuz ikinci giriş ve çoğu insanın FH5’te uyuduğu bir araba olan Mosler MT900s, 6 vitesli manuel şanzımana sahip harika bir S2 Sınıfı otomobil olduğunu kanıtlıyor. 7.0L Supercharged V8, 530BHP üretmek için yeterli gücü biriktirir.

Tüm bu güce rağmen Mosler çevikliğini koruyor ve virajları çok iyi alıyor. Yol tutuş durumunu daha da iyileştirmek için araba için çekici bir melodi bulduk. Onunla uğraşmadan önce stok ayarında kontrol edin. Sonunda stok melodiyi daha çok beğenebilirsin; kim bilir.

6

Lamborghini Aventador Superveloc

Lamborghini Aventador Superveloc

Fiyat: 480.000 CR
Sınıf: S1
Ayar Kodu: 100 077 725 (Yönetim Odaklı)

Aventador Superveloc, sadece görünümüne dayanarak tüm zamanların en sevdiğim Lambo’su. Neyse ki, arabanın FH5 yinelemesi mükemmel kullanım ve yol tutuş istatistiklerine sahip. Cadde, Pist ve Meksika çevresindeki Serbest Dolaşım için mükemmel bir seçimdir.

Lastikleri, spoyleri, bastırma kuvvetini ve arabanın ağırlığını daha fazla ayarlamak için verilen ayar kodunu kullanarak daha da yol tutuşunu artırabilirsiniz. Yarım milyondan daha ucuza mal olur ve hiper araba koleksiyonunuza değerli bir katkı olur.

7

Porsche 911 GT2 RS

Porsche 911 GT2 RS - Forza Horizon 5 En İyi Yol Tutuşlu Arabalar

Fiyat: 315.000 CR
Sınıf: S1
Ayar Kodu: 151 838 805 (Yönetim Odaklı)

GT3‘ın küçük kardeşi Porsche 911 GT2 RS, yol tutuş odaklı bir S1 süper otomobil için değerli bir seçim. 3.8L Twin-Turbo F6 kulağa harika geliyor ve araba çok iyi yol tutuyor ve sürükleniyor.

Onu Meksika’nın yoğun şehir manzarasının etrafında sürdük ve tuğla yollarda tutuşunu asla kaybetmedi. GT2’yi Arazi Yarışı için de çıkarabilirsiniz. Makul hızlar ve kullanım istatistikleri sunan diğer arabaların çoğundan daha ucuz, bu da onu çekici bir paket yapıyor.

8

Nissan GTR Nismo R35

Nissan GTR Nismo R35

Fiyat: 1.100.000 CR
Sınıf: B
Ayar Kodu: 465 253 355 (İşleme Odaklı)

Son noktayı Nissan GTR Nismo R35’e verdik çünkü bu bir kült klasik. Aslen B-Serisi Arabalardan gelen Nismo, sürüklenme, sürüklenme veya kaygan bir araba için faturaya uyması için çeşitli şekillerde ayarlanabilir.

Bu liste, B veya A-Sınıfı Devre yarışları için mükemmel olan (nasıl ayarlıyorsanız) mükemmel bir yol tutuşlu araba olmasına odaklanıyor. Arabanın çılgın bir ivmesi yok, bu da onu virajlarda kolayca yere serebileceğiniz anlamına geliyor ve patinaj yapmadan veya önden kaymadan kolayca çıkmalı.

Son düşünceler

Bunlar, FH5’teki en iyi yol tutuşlu arabalardan bazıları için seçtiklerimizdi. Bunlarla ilgili geri bildirimlerinizi ve önerilerinizi duymak isteriz. Bu arabaların çoğu oldukça ucuz, bu yüzden onları beğenmeseniz bile satıp parayı geri kazanabilirsiniz.

Daha sulu Forza içeriği için gözlerinizi dört açın ve WIG’e bağlı kalın… tıpkı bu arabalar asfalta yapıştığı gibi!oyun-5