Park+ uygulaması, müşteri deneyimini iyileştirmek için Google Cloud ile iş birliği yapıyor

Araç sahiplerine yönelik uygulama Park+, Google Cloud ile iş ortaklığına girdi. Dernek, Park+’ı açık kaynak yazılım gereksinimlerinin ve diğerlerinin benzersiz entegrasyonuyla etkinleştirecek. Google Cloud SQL, Google Kubernetes Engine, Anthos ve Global Load Balancer gibi bulut teklifleri.

Park+, herhangi bir bakım zorluğu olmadan özel entegrasyonlar/kontrol panelleri veya düzenleme ardışık düzeni oluşturmak için Google Cloud’daki açık kaynak hizmetlerinin gücünden yararlanacak. Park+, müşterileri için benzersiz bir dijital ve diyaloga dayalı ticaret deneyimi için yeni nesil Makine Öğrenimi ve yapay zeka yetenekleriyle çözümler geliştiriyor.

Ortaklık hakkında konuşan Park+’ın kurucu ortağı ve CTO’su Hitesh Gupta, “Google Analytics, Firebase, Google AdMob veya şimdi Google Cloud olsun, şirketin kuruluşundan bu yana Google çözümlerini kullanıyoruz. Google Cloud’da gördüğümüz inovasyon hızı bizi hayrete düşürdü. Biz sıkı bir açık kaynak meraklısıyız ve kullandığımız açık kaynak yazılımın kullanıma hazır entegrasyonunu görmek, Google Cloud’u acil bir seçim haline getirdi. Uygulamalarımızın gecikme süresi %12’den fazla azalarak 100ms’den 88ms’ye düştü. Daha önce açık kaynak altyapısını sürdürmek ve yönetmek için yatırım yaptığımız yılda 900 saatten fazla tasarruf edeceğiz.”

Park+, araç sahiplerinin karşılaştığı günlük zorlukları başarılı bir şekilde ele alarak, park yerlerinin yerini belirleme, challans yönetimi, FASTag şarjları, araba temizleme ve bakım gibi tarihsel olarak zahmetli ve yıldırıcı görevleri sorunsuz deneyimlere dönüştürdü. Bugün Park+, platformlarının sağladığı zahmetsiz çözümlerden yararlanan Hindistan’daki en büyük araç sahipleri topluluğuna sahiptir.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9