io9’un en son oyuncak ve koleksiyon ürünleri haberlerini düzenli olarak topladığı Oyuncak Koridoru’na tekrar hoş geldiniz! bu hafta İyi Gülümseme Şirketi bizimkileri yeniden alevlendiriyor Metroid Korkusu kabuslar, süper7 bize çocukluk arkadaşlarını ve içinde geçirilen zamanı hatırlatır. yoğun şehirVe Lego sonunda Disney’in 100 yıllık başarısından sorumlu olan adama saygılarını sunuyor. Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: Lego

Lego Disney Walt Disney Haraç Kamerası

Şimdiye kadar, Disney’in 100. yıl dönümü için piyasaya sürülen Lego setlerinde, şirketin yıllar içinde filmlerinden unutulmaz karakterler yer aldı, ancak adamın kendisi nihayet 811 parçalık yeni Walt Disney Tribute Kamera seti ile başını sallıyor. Sette sadece 20 farklı Disney filminden Lego benzeri sahneleri gösteren bir film şeridi aksesuarı olan bir tripod üzerinde parçalarla yapılan, elle döndürülen eski bir film kamerası yer almıyor, aynı zamanda Walt Disney’i ortaya çıkarmak için açılan gizli bir bölme de var. bir animasyon masasında çalışıyor. Sette ayrıca bir fıçı tahtası, Disney’in çığır açan çok kanatlı kamerasının bir kopyası ve minifigürleri Mickey, Minnie ve Disney, artı Bambi ve Dumbo. Onun şu anda Lego’nun web sitesi aracılığıyla ön sipariş için mevcut 1 Eylül’de kargoya verilmesi beklenen 100 ABD doları.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: hasbro

Hasbro Marvel Legends Serisi Kaptan Carter Premium Rol Yapma Kalkanı

yeniden izleme Kaptan Amerika: İlk İntikamcı Hayley Atwell’in Peggy Carter’ının Marvel Sinematik Evreni’nde çok daha büyük bir rolü hak ettiğini ama bizim teselli ödülümüzün Marvel’ın olduğunu hatırlatıyor. Farzedelim…? Carter’ın Steve Rogers yerine süper asker olduğu animasyon dizisi. Kaptan Carter, şık kırmızı, beyaz ve mavi bir takım elbisenin yanı sıra, Hasbro’nun Marvel Legends Serisi aracılığıyla artık tam boyutlu bir reprodüksiyon olarak mevcut olan bir Vibranium kalkanı da salladı. Arkasında ayarlanabilir askıları var ve önünde yıldız yerine Union Jack logosu var. Captain Carter Premium Rol Oynama Kalkanı sonbaharda 150$ karşılığında satışa sunulacak.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: İyi Gülümseme Şirketi

İyi Gülümseme Şirketi Metroid Korkusu EMMI

Gezegen Dışı Çok Biçimli Mobil Tanımlayıcı veya EMMI ile ilk karşılaştığınız anı hatırlıyor musunuz? Metroid Korkusu? Yüzü olmayan bir saldırgan tarafından kovalanmakla ilgili gördüğün her kabus gerçek oldu ve oyunu oynarken EMMI’nin her zaman peşinde olduğunu bilmek kadar korkunçtu. Good Smile Company’nin yeni Figma EMMI’si şekil neredeyse 8,5 inç uzunluğundadır ve terörün 11’e yükseltilmesi gerektiğinde robotun yüzüne takılabilen bir “DNA çıkarma çivisi” aksesuarı içerir. daha küçük bileşenler kolayca koparılmaz, EMMI şimdi ön sipariş için mevcut 111 $, teslimatın 2024’ün üçüncü çeyreğinde olması bekleniyor.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: Lego

Lego Teknik Yamaha MT-10 SP

Lego’nun Technic modelleri, gerçek dünya araçlarının doğru rekreasyonları olarak bilinir. işlevsel mekanik harikalar oldukları için. Ve bu kesinlikle tarif etmenin en iyi yolu Lego’nun yeni 1.478 parçalık Yamaha MT-10 SP Technic modeli, hayal gücüne çok az şey bırakan “hiper çıplak” motosiklete dayanmaktadır. Model sadece işlevsel direksiyon artı ön ve arka süspansiyona sahip değil, aynı zamanda dört silindirli bir motora, bir zincir tahrikine ve vites tamburu, vites çatalı ve vites değiştirme halkalı üç vitesli bir şanzımana sahip. Çalışan bir destek ayağı bile var ama muhtemelen onu ürünle birlikte verilen teşhir standında sergilemek isteyeceksiniz. Lego Technic Yamaha MT-10 SP, 1 Ağustos’tan itibaren 240$’dan satışa sunulacak.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: Tomy

Tomy Geleceğe Dönüş Zaman Makinesi Döküm Kopyası

Dört tekerlek üzerindeki en unutulmaz Hollywood aksesuarlarından biri, inanılmaz ayrıntılar ve işlevlerle dolu başka bir kopyayla bir kez daha geri döndü. Tomy nihayet yeni 1:10 ölçeğini ortaya çıkardığında Bttf DeLorean modeli. Geniş bir döküm parça kullanımından yapılmış olan DeLorean, 17’nin üzerinde ölçüm yapar. inç uzunluğunda ve çalışan martı kanadı tarzı kapılar, serbest dönen tekerlekler, ayrıntılı bir iç mekan, tam aydınlatma efektleri ve hatta kopyanın arkasındaki egzoz deliklerinden çıkan dumanı içeriyor. Çünkü bu modilk sırada araçtan sonra yol aldı Geleceğe Dönüş film, Mr. Fusion veya hover-dönüştürme özelliği yoktur, ancak akı kapasitörünün dahil edildiğinden emin olabilirsiniz. Tom bir tercih yaptı Kickstarter kitlesel fonlama kampanyası bunu hayranlara ulaştırmak için; ön sipariş vermenin en ucuz yolu A 299 $ katkıteslimatın Ekim ayında yapılması bekleniyor 2024.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: Fabrika Eğlencesi

FE Masterworks Yıldız Savaşları Gemi Koleksiyonu

Factory Entertainment, son derece başarılı bir şekilde kendisine bir isim yaptı. dahil olmak üzere film serilerinden ayrıntılı ve doğru pervane kopyaları yarasa Adam Ve Siyah Giyen Adam, ancak bu yıl San Diego Comic-Con’da şirket, “stüdyo kalitesinde uzay gemileri, araçlar ve doğru ışıklar, sesler ve ayrıntılardan oluşan bir seri” yaratmaya odaklanacak yeni bir marka olan FE Masterworks’ü tanıtacak. FE Masterworks’ün replikaları, görsel efekt mağazalarında ve tema parklarında kullanılan aynı teknikler kullanılarak ABD’deki deneyimli model yapımcıları tarafından elle yapılacak ve üç adet ile piyasaya sürülecek. Yıldız Savaşları uzay gemileri: USS Enterprise’dan Star Trek: Sinema Filmi Ve Star Trek II: Khan’ın Gazabı; USS Excelsior Star Trek III: Spock Arayışı Ve Star Trek VI: Keşfedilmemiş Ülke; ve USS Enterprise-D’den Star Trek: Yeni Nesil. dördüncü Yıldız Savaşları gemi de bu yaz piyasaya sürülecek, ancak belirli kullanılabilirlik ve fiyatlandırma henüz açıklanmadı.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: süper7

Super7 Richard Scarry’nin yoğun şehir Süper Boy Huckle Kedi

Sadece Martin Handford’un ardından ikinci Waldo Nerede? Çocukların tek kelime bile okumadan başlayarak saatler harcayabilecekleri kitaplar söz konusu olduğunda koleksiyon, Richard Scarry’s yoğun şehir kitaplar, yeterince dikkatli bakarsanız fark edebileceğiniz unutulmaz karakterler ve sonsuz ayrıntılarla doluydu. Super7, bu nostaljiyi kitap rafınızdan oyuncak rafınıza taşımak istiyor. yoğun şehir Toplamak. Yeni Huckle Cat figürü 16 inç boyunda ve temel artikülasyonun yanı sıra karakterin gerçek kumaştan yeniden yaratılan ikonik lederhosen kıyafetine sahip. Huckle Kedi artık Super7’nin web sitesinden satın alınabilirancak 295 dolarla nostaljinize gerçek bir prim veriyor.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: hasbro

Hasbro Nerf Elite 2.0 Çift Yumruk

Bir zamanlar savaş gemilerinde kullanılan çift namlulu değişken uçaksavar silahlarını anımsatan yeni Nerf Elite 2.0 Double Punch, tetiği çektiğinizde ileri geri hareket eden ve bir çift 10’luk atıştan sırayla dart atan bir çift namluya sahiptir. dergiler. Aslında iki farklı renkte 50 Nerf Elite 2.0 köpük dartla birlikte gelmesine rağmen, blasterin üzerinde 10 ekstra köpük dart için saklama odası var. Ateşleme ve besleme mekanizması dört adet AA pille çalışır ve Nerf Elite 2.0 Double Punch başlangıçta bir Walmart’a özel 35 $Ağustos ayından itibaren Target ve Amazon gibi perakendeciler aracılığıyla da satışa sunulacak.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Korkunç Dostlar ve Korkunç Düşmanlarla Dolu Meşgul Bir Kasaba

resim: Pokémon Merkezi

Pokémon Sarılabilir Peluşlar

En sevdiğiniz Pokémon’a sarılmanın başka bir yolunu mu arıyorsunuz? Favorilerinizin Dratini, Furret veya Eelektrik olduğunu varsayarsak, Japon Pokémon Merkezi tanıttı üç yeni süper boy peluş yastık olarak veya geceleri sarılmak için bir şey olarak kullanılabilen uzun gövdelere sahip. Şu anda her biri yaklaşık 88 ABD Doları karşılığında satılıyorlar, ancak şu anda yalnızca Japon Pokémon Merkezi web sitesi.genel-7