Tom Cruise ve Vanessa Kirby, Mission: Impossible-Dead Reckoning Part One'da.

resim: en önemli

Paramount’un İmkansız görev filmler, içlerinden biri döndüğünde genellikle hoş bir sürpriz olarak kabul edilir. Ufuktayken duymaktan hoşlanacağınız kadar güvenilir bir şekilde gelirler, ancak onlardan bıktığınız kadar sık ​​​​değil. Ve hemen hemen hepsinin böyle olmasına yardımcı olmuyor oldukça iyi bir şekilde – insanların bazı girişlerde ortaya çıkması birkaç yıl sürse bile, örneğin Misyon: İmkansız 2.

Bu hafta sonu Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm beklenenden biraz daha uzun bir bekleyiş oldu. Bunun çoğu, COVID salgınının Paramount’unki de dahil olmak üzere canlı aksiyon Hollywood’un çoğunu mahvetmesine borçlu olabilir. ikisini de vurmak için orijinal niyetler hesaplaşma arka arkaya filmler. (Bu planlar suya düştüve bu olabilir Bölüm iki aktör grevi nedeniyle Temmuz 2024 tarihinden ertelenecek.) A tek römork geçen yıl piyasaya sürülen tüm izleyicilerin temel olana kadar devam etmesi gerekiyordu.Geçtiğimiz Mayıs ayında, ama şimdi film burada ve serinin neden bu kadar iyi kabul edildiğini herkese hatırlatıyor.

Sosyal medya izlenimler ve incelemeler Ölü Hesaplaşma Bir oldukça sağlam ve görünüşe göre film aynı seviyede başka bir hit olacak Haydut Ulus Ve Araları açılmak ondan önce. Tom Cruise ve yönetmen Christopher McQuarrie, insanların bunu görmesini neredeyse talep etti sinemalarda, ama bu zorlama gerçekten olduğu gibi değil gerekli. çoğu kişi içinbir dağdan Cruise bisikletini görme ve hızlı bir trende Esai Morales ile dövüşme gösterisinin yeterli olduğuna ve Pom Klementieff, Shea Whigham veve Haley Atwell pop-up’ı pastanın üzerine krema yapıyor.

Aşağıdaki yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin Ölü Hesaplaşma ilk yarı. Doe ne kadar eksiksizSize bir “Birinci Bölüm” gibi geliyor mu ve serinin geri kalanıyla nasıl örtüşüyor?


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7