Bir Crash Team Rumble Sezon Ortası Güncellemesi yakın tarihli bir geliştirici blogunda duyuruldu. Güncelleme, çoğunlukla oyun için hata düzeltmelerine odaklanırken aynı zamanda gelecek sezon için bazı şeyleri ayarlayacak.

Dev blogundan alınan güncellemeyle ilgili tam alıntı:

Tüm bunlardan önce, önümüzdeki birkaç hafta içinde Sezon Ortası Güncellemesi adını verdiğimiz başka bir güncellememiz olacak. Bu güncelleme öncelikle yayında olan sorunlar için hata düzeltmelerine ve bu sezonun ikinci yarısı için etkinliklerimizi canlandırmaya odaklanıyor. Çok da uzak olmayan bir gelecekte gelecek olan yama notları için gözünüzü dört açın, içinde irili ufaklı tonlarca harika düzeltme var!

Ayrıca bu sezon daha sonra piyasaya sürüleceği duyurulan, oyunun bir sonraki “büyük meta değiştirme etkinliği” sırasında piyasaya sürülecek olan “Yapışkan TNT” adlı yeni bir güç.

Kullanıldığında, bu sandık patlayıcı bir sıcak patates oyunu gibi davranır! Bir oyuncu sandığı kendisine taktığında, sandık geri sayım yapacak ve havaya uçmamak için başka bir oyuncuya vermek zorunda kalacaklar!

1. Sezon hala devam ederken, Toys for Bob, 11 Eylül’de sezon bitmeden Crash Team Rumble oyuncuları için pek çok içeriğe sahip gibi görünüyor.

Kaynak: Oyuncaklar için Boboyun-6