Gelecek hafta, oyuncuların başarılarını kutlamak için bir araya gelebilecekleri Destiny 2’nin büyük sezonluk etkinliklerinden biri olan Solstice’in geri dönüşünü görecek. Destiny 2’nin ilk günlerinden beri var olan yıllık bir etkinlik olan Solstice, yaz aylarında gerçekleşir ve oyundaki en iyi zırhlardan bazılarını sunar ve bunları istediğiniz bir rulo oluşturmak için ayarlayabilirsiniz. El bombası yeteneğinizi daha sık kullanmanıza izin veren veya daha yüksek bir hayatta kalma şansı sunan zırh yapmak istiyorsanız, bunlar odaklanılacak en iyi teçhizat parçalarından bazılarıdır.

Gündönümü başlangıç ​​tarihi

18 Temmuz’daki haftalık sıfırlamanın ardından başlayacak Gündönümü, bir kez daha Avrupa Hava Bölgesi’nde gerçekleşecek ve Muhafız ekiplerinin yeni zırh ve ilk Strand roketatar da dahil olmak üzere ödüller kazanabilmeleri için düşman dalgalarıyla karşı karşıya geleceğini görecek.

gündönümü değişiklikleri

Geçen yılki Gündönümü, zırh yükseltme sürecini nasıl kolaylaştırdığı ve Muhafızların yüksek esneklik, zeka veya iyileşme gibi özelleştirilmiş stat ruloları ile teçhizat parçaları üretmesine nasıl izin verdiğiyle dikkate değerdi.

Bu yıl, Bungie diyor Gündönümü’nün düşman yoğunluğunu göreceğini ve Bonfire Bash modunun genel zorluğunun daha zorlayıcı olacak şekilde elden geçirildiğini ve iki yeni güçlendirmenin tanıtıldığını görüyoruz. Bunun gibi daha zor içerikler, oyunu daha zorlu devriye bölgeleri ve görevlerle daha zorlu hale getiren Lightfall genişlemesinin piyasaya sürülmesiyle bu yıl tanıtıldı.

Gündönümü meraklıları

Gündönümü için ilk yeni buff, bir itfaiye ekibi üyesine yakın olduğunuzda size daha fazla iyileşme ve Süper yenilenme sağlayan Firebound’dur. Bu, Muhafızları, düşmanlarla dolu geniş ve açık bir alan olan EAZ’de bir arada kalmaya motive edebilir.

İkinci buff, Flare, düşmanları hızla yendiğinizde, zarar verici paracausal enerji dalgalarını serbest bırakmanıza neden olur. Bu yeteneklerin her ikisi de yalnızca Bonfire Bash’te mevcuttur, ancak Flare ayrıca Gündönümü süresince Vanguard Ops çalma listesine eklenecektir.

Gündönümü zırhı ve yükseltmeleri

Zırh yükseltmeleri için bir kez daha Silver Leafs, Silver Ash ve Kindling’i bulup harcamanız gerekecek. Gümüş Yapraklar, oyun boyunca etkinlikleri tamamlayarak kazanılabilir ve Bonfire Bash etkinliklerini tamamlamak, Gümüş Yapraklarınızı Gümüş Kül’e dönüştürür. Mükemmel istatistik rulosunu yakalamanıza yardımcı olması için Gümüş Kül harcayarak Gündönümü zırh istatistiklerini yeniden düzenleyebileceksiniz.

Kindling için bu para birimi Gündönümü zorluklarını tamamlayarak elde edilebilir. Kindling, zırh stat rulo potansiyelinizi yükseltmek için kullanılabilir ve her bir zırh parçası üç kez yükseltilebilir. Bir Solstice zırh parçasını her yükselttiğinizde, değişiklikler kalıcıdır ve o zırh yuvası için tüm Solstice parçaları arasında paylaşılır. Bunun sadece olduğunu belirtmekte fayda var. sınıf başınayani mükemmel Avcı, Büyücü ve Titan kaskları istiyorsanız, biraz çalışmanız gerekecek.

Solstice, Destiny 2’deki ilk Strand-enerji roketatarını tanıtıyor.

Galeri

Bu yılın Gündönümü zırhı, önceki yıllarda olduğu gibi hem ücretsiz hem de ücretli parlamalar içeriyor ve bir zırh parçasını Kindling ile tamamen yükseltmek, parlamasına neden olacak. Bu yılki zırh setlerine gelince, Muhafızlar kendileri için çok muhteşem bir temaya sahip olan bazı yeni konuları sallayabilirler.

Gündönümü Strand roketatar

Silah tarafında, Destiny 2’nin ilk Strand roketatar Gündönümü sırasında da kazanılabilir ve benzer bir tasarım temasına sahiptir. Bu yıl Lightfall’ın başlangıcından bu yana, Bungie yavaş yavaş oyuna daha fazla Strand-enerjili silah ekliyor ve roketatarlar hala oyundaki en iyi DPS silah arketipi olduğundan, bunun ne kadar etkili olduğunu görmek ilginç olacak. olmazsa olmazı olacak.

Diğer Destiny 2 haberlerinde, oyunun yeni Egzotik Wicked Uygulaması, katalizörünün güçlendirildiğini görecek ve sezon ortasında bir Crucible güncellemesi, oyunun PvP’sine istenen bazı yeniden doğuş değişikliklerini ekleyecek.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1