Mission: Impossible — Dead Reckoning Part OneBaşrolünü Tom Cruise’un oynadığı, Kuzey Amerika’daki gişe hasılatına Salı ön gösterimlerinde en iyi 7 milyon dolarlık hasılatla başladı. Serinin son bölümü, Misyon: İmkansız — Serpintiönizlemelerde 6 milyon dolar kazandı.

umutlar yüksek Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm Paramount ve Skydance destek direği takibi ile yalnızca Kuzey Amerika’da franchise en iyi 90 milyon $ veya daha fazlasına açılmak için gişede yaz düşüşünü tersine çevirecek. Franchise’ın en iyi selamını alma şansı olan film, rekabette öne geçmek için hafta ortasında açılıyor.

Ölü Hesaplaşma Birinci Bölüm yönetmenliğini Christopher McQuarrie üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Rebecca Ferguson, Ving Rhames ve Simon Pegg de yer alıyor.

Cruise, tiyatro sahiplerinin favorisidir. 2022’leri koymakta direndi Top Gun: Maverick akışta ve yurt içinde 774,7 milyon dolar ve dünya çapında toplam 1,49 milyar dolar ile 2022’de yayınlanan en çok hasılat yapan yerli film oldu.

Oyuncu, bir tür sinema elçisi haline geldi. Son günlerde hayranlarını Christopher Nolan’ınki de dahil olmak üzere tüm yaz filmlerini desteklemeye çağırdı. oppenheimer ve Greta Gerwig’in Barbieikisi de 21 Temmuz’da vizyona giriyor.

Yeni İmkansız görev film, COVID-19’un neden olduğu birden fazla aksiliği ele aldı. Cruise ve yazar-yönetmen Christopher McQuarrie’nin sonunda hastalığa yakalanmasıyla ve Cruise’un ekibin COVID kısıtlamalarına uyması konusunda ısrar etmesiyle birlikte, pandemi nedeniyle çekimler en az beş kez durduruldu.

Bu haftanın başlarında, Cruise söyledi Hollywood Muhabiri bu zorlukların üstesinden gelmek ve büyük ekranda destek direğini açmak ne kadar “şaşırtıcıydı”. “Bunun hakkında konuştuk. Biz bunun hayalini kurduk. Bu çok, çok özel,” dedi Cruise, filmin New York City galasında. “Açık En İyi Silah: Maverick, filmi zorlamaya devam ettiler ve filmi zorlamaya devam ettiler ve [McQuarrie] ve ben, bu çok iddialı bir film. Ve yapımı çok zorlayıcı bir filmdi ve sonra her şey oldu ve daha da zorlayıcıydı. Bu yüzden bu yanıtı almak… çok, çok özel.”

Gelmek için daha fazla.sinema-2