Hızlı X Dom

Ekran görüntüsü: Evrensel Resimler

Uzun-için söylentili roller coaster Hızlı ve Öfkeli imtiyaz sahip olmak resmen alındı en son Universal Studios’ta yeşil ışık tema parkları genleşme.

Universal Studios Hollywood, W’de inşaat yakında başlayacaktahmini Coast’ın orijinal stüdyosu tema parkı. Haber, parktaki Super Nintendo World’ün açılışının yanı sıra iki uydu temalı eğlence merkezinin önümüzdeki birkaç yıl içinde açılmaya çalışıldığının duyurulmasından sonra geldi. Cadılar Bayramı Korku Geceleri Las Vegas’ta AREA15’te yıl boyunca aktivasyon, ve bir aile-Teksas’ta stüdyonun animasyonlu mülklerinin etrafında dönen samimi bir park.

Universal Studios Hollywood coaster, muhtemelen daha önce şimdinin işgal ettiği alanlarda hem alt hem de üst kısımlar arasında yer kaplayacak.feshedilmiş Özel efektler sahne şovu ve çevresi. Bu kesinlikle tema parkının konukları oyun yapımının perde arkasına götürme ilkesinden uzaklaşıyor. [Vin Diesel voice]filmler” içindenilgi çekici yerler, son franchise isabetlerine güvenmeye devam etmek çok mantıklı. Ve daha küçük olan Universal Studios parkı, geçmişte gürültülü makineler kadar ideal olmayan daha fazla hız treni seçeneğine ihtiyaç duyuyordu. heyecanlı çığlıklar aşağıdaki stüdyo arsasında yapım aşamasındaki filmleri etkileyebilirdi. biz gartık durumun böyle olmadığını tahmin ederek, alt kısım yeni ses sahneleriyle genişlediğinden ve yeni coaster teknolojisi daha yumuşaksesli sürüşler Ek olarak, olmuştur park boyunca yüksek ortam coaster seslerinin test edilmesi nerede cazibe gidebilir.

bu Hızlı ve Öfkeli Ride, Jordan Peele’s Super Nintendo World’e katıldı Hayır ayarlar Stüdyo Turu ve Universal Studios Hollywood’da Cadılar Bayramı Korku Geceleri gibi sizi filmlerin içine sokan etkinlikler. Dom’un ailesine katılmak için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazla bilgi için ziyaret edin Universal Studios’un resmi sitesi.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.

genel-7