Amazon’un yaz aylarındaki Prime Day’iyle ortaya çıkan gadget’lara ve gizmolara yönelik hızlı tüketici talebi, diğer en iyi perakendecilerin aksiyondan pay almaya çalışarak günlerce ve haftalarca taklit anlaşmalar yapmasına neden oldu. Walmart, Target, Best Buy ve Macy’s diğerlerinin hepsi kendi megalarını yönetiyor ve bazıları bu dönemi Temmuz’daki Kara Cuma olarak tanımlıyor. Rakiplerin en iyi teknoloji anlaşmalarından bazılarını inceledik ve topladık, böylece alıcılar bile ahlaki olarak itildi. Amazon’un tartışmalı iş uygulamaları hala birkaç dolar tasarruf edebilir.

Evinizi aşırı derecede büyük yeni bir TV ile doldurmak veya sadece eskiyen telefonunuzu makul fiyatlı bir şekilde değiştirmek istiyorsanız, bu listede değerli bir şeyler olmalı. Bu fırsatların birçoğunun sınırlı bir süre için geçerli olduğunu ve stokların sınırlı olduğunu unutmamakta fayda var.

En İyi TV Fırsatları

Hedef: LG 65″ Sınıf 4K UHD Akıllı Mini LED TV — 1.299 Dolar (Normalde 1.799,99 Dolar) Önemli bir indirimle büyük, yüksek kaliteli bir 4K ekran arayan herkes için iyi bir keşif.

Walmart: VIZIO 65″ Sınıfı V-Serisi 4K UHD LED Akıllı TV — 398 ABD Doları, (Normalde 528,00 ABD Doları)

400 doların altında gelen 65 inçlik ağır bir ekranı yenmek oldukça zor.genel-7