Nothing Phone 2, geçen yılki Phone 1’in devamı olarak 11 Temmuz’da piyasaya sürülecek. Carl Pei liderliğindeki Birleşik Krallık markası, yakında piyasaya çıkması için yapılanma sürecinde, amiral gemisi ahizenin ilk resmi görünümünü açıkladı. . Resmi render, yeni bir Glyph Arayüzü ile Nothing Phone 2 için beyaz ve gri renk seçeneklerini öneriyor. Genel tasarım, Nothing Phone 1’in izinden gidiyor gibi görünüyor. Nothing Phone 2’nin Snapdragon 8+ Gen 1 SoC üzerinde çalıştığı onaylandı ve Flipkart aracılığıyla Hindistan’da satışa sunulacak.

Salı günü Nothing, Twitter üzerinden gelecek olan Nothing Phone 2’nin resmi görünümünü açıkladı. Bahsedildiği gibi, ahize şeffaf bir arka kasa ve kavisli kenarlar ile beyaz ve koyu gri renklerde görülüyor. Markanın paylaştığı görsel, geçen yıl Temmuz ayında lanse edilen selefi Nothing Phone 1’e benzer bir tasarımı gösteriyor. Glyph Arayüzü, hafifçe ayarlanmış LED aydınlatma ile birkaç önemli yükseltmeye sahip gibi görünüyor.

Çift arka kameraları barındıran halka benzeri kamera modülü, Nothing Phone 2’nin sol üst köşesinde düzenlenmiş olarak görülüyor. Ayrıca, akıllı telefonun sağ sırtında ses düğmeleri görülürken, güç düğmesi sol sırtta düzenlenmiş.

Yaklaşan Nothing Phone 2’nin 33 LED aydınlatma bölgesine sahip olduğu onaylandı, bu, Nothing Phone 1’in 12 ayrı LED’inden önemli bir yükseltme olacaktır. Telefon yazılımı aracılığıyla programlanabilirler. Ahizenin Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 1 SoC üzerinde çalışması ve 4.700 mAh pil alması bekleniyor.

The Nothing Phone 2, 11 Temmuz’da Hindistan da dahil olmak üzere küresel pazarlarda piyasaya sürülecek. Sanal lansman etkinliği 20:30 IST’de başlayacak ve şirketin web sitesi ve resmi YouTube kanalı aracılığıyla canlı olarak yayınlanacak. Yaklaşan cep telefonu Flipkart aracılığıyla Hindistan’da satışa sunulacak. Phone 1’den farklı olarak, yeni ahizenin ABD’de piyasaya sürüleceği onaylandı.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

genel-8