Londra merkezli startup Nothing, piyasaya sürülmeden önce ürünleriyle kapsamlı bir şekilde dalga geçmesi ve ürünleri için gerçek bir aldatmaca yaratmaya çalışmasıyla tanınıyor. Bu aynı zamanda yaklaşmakta olan Nothing Phone (2) için de geçerlidir. Resmi olarak 11 Temmuz’da tanıtılacak olan bir Android akıllı telefon. Pazarlama sürecinde, birkaç yeni tanıtım fotoğrafı, üst orta sınıf akıllı telefon hakkında daha fazla ayrıntı ortaya çıkardı.


Nothing Phone’u (2) ayrıntılardan tanıyacaksınız

Nothing Phone (1) (testte) bunu zaten gösterdi ve halefi, şeffaf bir arka kısım ve benzersiz bir LED aydınlatma ile endüstriyel tasarımı kabaca takip edecek. Bir tweet’te şirket, yaklaşan Nothing Phone (2) için güncellenmiş şeffaf bir sırt ve biraz daha yuvarlak köşeler gösterdi. Eski OnePlus kurucu ortağı ve şu anki Nothing CEO’su Carl Pei’nin ikinci akıllı telefonun piyasaya çıkışını duyururken duyurduğu glif aydınlatmanın detaylarında da farklılıklar var.

Hiçbir Şey Telefon (2)

Elden geçirilmiş bir glif arayüzü ve yuvarlatılmış kenarları olan Telefonun (2) tasarımıyla hiçbir şey dalga geçmedi. / © Hiçbir şey

İlginç bir şekilde, Forbes’un daha sonra Nothing tarafından yayınlanan makalelerinden birinde isimsiz bir telefona yer verilmişti. tweet attı oldu. Bunun, önceki modelde olduğu gibi solda değil ortada bir selfie kamerası bulunan Nothing Phone (2) olduğuna inanılıyor. Ayrıca, bu panel boyutunun akıllı telefonlarda genellikle ortasında bir delik bulunduğundan, neden daha büyük bir 6,7 inç ekran aldığımızı da açıklıyor. Ayrıca, ses rocker’ının solda ve güç düğmesinin sağda olduğunu zaten görebiliyoruz.

Hiçbir Şey Telefon (2)

Ortaya yerleştirilmiş bir özçekim kamerasını gösteren sözde bir Hiçbir Şey Telefonu (2) görüntüsü. / © Forbes

Hiçbir Şey Telefon (2) fiyatı ve özellikleri

Nothing Phone’un (2) diğer özellikleri arasında Snapdragon 8+ Gen 1, daha büyük pil kapasitesi ve geliştirilmiş arka çift kamera modülleri yer alıyor. Ayrıca yarı şeffaf bir USB-C veri kablosu ile gelecek ve beraberinde gelmesi bekleniyor. Android 13 çalıştır – ancak, açık Android 14 kısa süre içinde güncellenecektir.

Fiyat söz konusu olduğunda, Nothing Phone (2), orijinal Nothing Phone’a kıyasla önemli bir fiyat artışı görebilir. Sızdırılan bir teklife göre 8 GB RAM ve 256 GB dahili depolamaya sahip telefonun temel konfigürasyonu Avrupa’da 729 euroya, 12/512 GB versiyonu ise 849 euroya satılacak. ABD fiyatları henüz halka açıklanmadı.

Bu resimlere dayanarak Hiçlik Telefonu (2) hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda okumak isteriz.

genel-27