Gelecek ayki Samsung Unpacked etkinliği, aralarında Galaxy Z Fold 5, Galaxy Z Flip 5, Galaxy Watch 6, Galaxy Watch 6 Classic, Galaxy Buds 3, Galaxy Tab S9, Galaxy Tab S9+ ve Galaxy Tab’ın da bulunduğu bir çanta dolusu cihazı teslim etmeyi vaat ediyor S9 Ultra. Ve bu cihazların yakında çıkacağından eminiz çünkü Hall of Fame tipster Evan Blass bu cihazların tanıtım resimlerini sızdırdı.
Bir tanıtım görselinde Galaxy Z Flip 5 (ve yeni klasör şeklindeki 3,4 inç Kapak Ekranı), 14,6 inç Galaxy Tab S9 Ultra tablet, Galaxy Watch 6 ve Galaxy Buds 3’ün yanında gösteriliyor. Büyük haber geliyor Sammy’nin bu yılki kampından biri, önceki modeldeki 1,9 inçlik Kapak Ekranının yerini alan Galaxy Z Flip 5’teki daha büyük Kapak Ekranı oldu.
Yeni Motorola Razr+’daki 3,6 inçlik Quick View harici ekranıyla rekabet eden Samsung, Flip 5’teki yeni Kapak Ekranının, muhtemelen Google Haritalar, YouTube ve Mesajlar da dahil olmak üzere daha büyük ekran için optimize edilmiş Google uygulamalarını görüntülemesine izin verecek. Amaç, Galaxy Z Flip 5 kullanıcılarının ihtiyaç duydukları bilgileri belirli uygulamalardan kapaklı kabuğu açmaya gerek kalmadan almalarını sağlamaktır. İkinci tanıtım görseli, yeni Kapak Ekranını ve kullanıcıların cihazı cebe nasıl kolayca sığdırabileceğini gösteriyor.

Yaklaşan iki katlanabilir ürün, S Pen ile birlikte bir promosyonda Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5 yıldızı olarak başka bir görselde birlikte gösteriliyor. İkincisi, Fold 5’e “Dünyanı aç” yazan el yazısı bir mesaj yazmak için kullanıldı.” Birinci sınıf Galaxy Watch 6 Classic’in kendine ait bir promosyonu varken, kalan iki görüntünün konusu Galaxy Watch 6. bir kez daha Wear OS tarafından desteklenmektedir.

Samsung Galaxy S23 Ultra’yı şimdi satın alın!

Bir sonraki Samsung Unpacked etkinliği için olası tarihlerin 26 Temmuz ve 27 Temmuz olduğu söylendi. Etkinliğin hangi tarihe denk geldiğine bakılmaksızın, görünüşe göre Samsung önümüzdeki ayın sonlarında yoğun bir paket açma çalışması yapacak.





telefon-1