Bir İntikamcılar üye en büyük hayranı değil Fantastik Dörtlü. başlıklı tek seferde Marvel TV: Galactus – Gerçek Hikaye, televizyon için yapılmış özel bir haber, Galactus’un var olmadığını ve asla var olmadığını iddia ediyor. Galactus’un sadece Fantastik Dörtlü tarafından sürdürülen bir aldatmaca olduğu iddiası daha da lanetlidir.


Bu anlatıyı ilerletmek için haber programı, çizgi romandaki isimsiz kahramanlar ve kötü adamlarla samimi röportajlar düzenliyor. Frank Tieri, Juan Santacruz, Angel Marin ve Nate Piekos tarafından. Bu röportajlar arasında bir Avengers üyesi de var. Yüzü gizli olmasına ve kimliğinin gizli tutulacağından emin olmasına rağmen, okuyucular üniformadan ve arka plandan İntikamcı’nın Hawkeye’dan (MCU’da Jeremy Renner tarafından canlandırılıyor) başkası olmadığını anlayabilirler. ilk aile, aslında dolandırıcı olduklarını iddia ediyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Hawkeye Fantastik Dörtlü’den Nefret Ediyor

Hawkeye, haber programının zorlamaya çalıştığı anlatıyla koşmakla kalmıyor, aynı zamanda Yenilmezler ile rekabet edebilmek için zaferlerini abarttıklarını da öne sürüyor. Hawkeye, Fantastik Dörtlü’nün kötü adamlarını listeler ve Mole Man, Mad Thinker ve Puppet Master’ın, İntikamcılar’ın karşı karşıya gelmeye asla zahmet etmeyeceği kötü niyetli kişiler olarak adlarını kontrol ederek ekibin olabildiğince kötü görünmesini sağlar. Pastanın üzerindeki kiraz, şovun daha sonra birkaç kahramana ‘anladım’ soruları sorması ve Hawkeye artık ‘anonim’ olmadığında Fantastik Dörtlü hakkında söyleyecek hiçbir şeyi yokmuş gibi davranmasıdır.

Hawkeye’ın Kini Aslında Mantıklı

hawkeye fantastik dörtlüden nefret eder

Çizgi roman şakacı olsa da, aslında Hawkeye’ın Fantastik Dörtlü’den hoşlanmayacağı mantıklı – özellikle de röportaj kariyerinin başlarında gerçekleştiyse. Başlangıçta Clint Barton, kendini kanıtlamak için çaresiz ve Yenilmezler’in takım lideri olarak Kaptan Amerika’yı sürekli olarak baltalamak da dahil olmak üzere sonsuz süper kahraman etine eğilimli biri olarak tanımlandı. Bu, Hawkeye’ın halk tarafından orijinallere eşit olmadığı için eleştirilen ikinci Avengers kadrosu, namı diğer Cap’s Kooky Quartet’te yer almasıyla daha da yoğunlaştı. Zorlu ve inişli çıkışlı bir hayattan sonra ve hiçbir güce sahip olmayan Hawkeye, sürekli olarak kendini kanıtlama ihtiyacı hissetti, bu yüzden şansı olursa ‘rekabeti’ kötüleyeceği mantıklı.

Hawkeye, Diğer Kahramanlarla Dövüşler Seçerdi

avengers hawkeye kaptan amerika ile dalga geçiyor

Hawkeye son zamanlarda yer seviyesindeki problemler üzerinde çalışan rahat bir kahraman olarak tasvir edilmiş olsa da, uzun bir süre Avengers’ın yerleşik ajitatörüydü ve hem adil hem de adaletsiz olarak otoriteyi kızdırmak için elinden gelen her şeyi yapıyordu. Marvel’in İlk Ailesi olarak, Fantastik Dörtlü Marvel Evreninde bir süper kahraman takımının ne olduğu fikrini temsil ediyor ve görünüşe göre bu, Hawkeye’ı yeterince kızdırdı. İntikamcı rutin olarak zaferlerini taklit ettikleri fikrine katkıda bulunmak.sinema-1