Söz verdiğimiz gibi, Netflix’in Tudum etkinliğinin en önemli olaylarından biri, yayıncının merakla beklenen uyarlamasına ilk bakışımızdı. yazar Cixin Liu’nun Üç Cisim Problemi. Tanıtım fragmanı, kitap üçlemesine dayanan bilim kurgu destanına kısa ama yine de inanılmaz derecede etkileyici bir bakış sunuyor. Ayrıca önemli bir bilgi parçası da içeriyor: dizi, Ocak 2024’te yayınlanmaya başlayacak.

Uyarlama ilk olarak 2020’de duyurulmuştu. Game of Thrones showrunners David Benioff ve DB Weiss projeye liderlik ediyor. (Cam soğanı Ve Son Jedi bu arada yönetmen Rian Johnson, yapımcı ekibi arasında yer alıyor.) Liu’nun çalışmalarında yeniyseniz – dizinin adı Dünyanın Geçmişinin HatırasıVe Üç Cisim Problemi ilk kitaptır. İşte resmi özet:

1960’larda Çin’de genç bir kadının kaderini belirleyen kararı, günümüzdeki bir grup parlak bilim insanına uzay ve zamanda yankılanır. Doğanın kanunları gözlerinin önünde çözülürken, beş eski meslektaş, insanlık tarihindeki en büyük tehdide karşı koymak için yeniden bir araya gelir.

Bu arada oyuncu kadrosu çok büyük ve Jess Hong, Benedict Wong, Eiza González, Jovan Adepo, Alex Sharp, John Bradley, Saamer Usmani, Liam Cunningham, Rosalind Chao, Jonathan Pryce, Marlo Kelly, Sea Shimooka, Ben Schnetzer ve Zine’ı içeriyor. Tseng.

Şov, prömiyer yaptığında sekiz saatlik bölümlerden oluşacak. Ve bunun gerçekleşmesine altı ay kala, defterlere yetişmek için bolca vaktiniz olur.genel-2