bu Genshin Etkisi sürüm 3.7 güncellemesi, geçtiğimiz günlerde Divine Ingenuity etkinliğini ilk tekrarında yeniden tanıttı ve oyuncular bunu başarıları ve Primogemleri toplamak için kullanıyor. Şimdi adı Divine Ingenuity: Collector’s Chapter olan etkinlik, kendi alanınızı oluşturmanıza ve dünya çapındaki oyuncularla paylaşmanıza olanak tanıyor. Bir haftadan kısa bir süre içinde Genshin Impact topluluğu, anime oyununun savaşla ilgili başarılarını kazanmak için mükemmel olan birkaç alan oluşturdu ve paylaştı.

Divine Ingenuity, kendi etki alanı stilinizi oluşturmanıza izin vermenin yanı sıra, içine birkaç farklı düşman türü yerleştirme seçenekleri de sunar. Topluluk, bu araçları slime ve hilichurl gibi zayıf düşmanları bir araya toplamak ve ardından çeşitli başarıların kilidini açmak için farklı elemental saldırılarla hepsini bir kerede yok etmek için kullandı.

Bu çiftçilik yöntemi, yalnızca kazanılan başarıları görmek isteyen tamamlayıcılar için değil, aynı zamanda fazladan birkaç Primogem toplamak isteyenler için de mükemmeldir. Çoğu başarı, kilidi açıldığında size en az beş mücevher verirken, bazıları daha da yükselir.

Elemental Specialist serisindeki başarıların yanı sıra savaşla ilgili birkaç başarının kilidini açmak için büyük düşman gruplarını ortadan kaldırırken temel tepkiler arasında geçiş yapabilirsiniz.

adlı bir Reddit kullanıcısı Sonbuu başkalarının da bu başarıları kazanmasına yardımcı olmak için Kuzey Amerika çiftçilik alan kodunu (4904988763) paylaştı. Ve Avrupa sunucularına gelince, burada belirli başarılara eğlenceli ve verimli yollarla yardımcı olacak birkaç kod var:

  • Rüzgarla Git – 17894970589
  • Seni Eritiyorum – 22189937885
  • Savaş Sanatı – 5010068701
  • Düşük Sıcaklıklarda Performans Düşebilir – 9305035997
  • Biraz Daha Az Şok Edici – 13600003293

Asya sunucularındaki oyuncular, aşağıdaki Reimein YouTube videosundaki sabitlenmiş yorumda bulunan kodların geri kalanını kullanabilir.

bu Genshin Impact Divine Ingenuity: Collector’s Chapter etkinliği 29 Haziran’da sona eriyorbu yüzden bitmeden önce tüm çiftçiliğinizi bitirdiğinizden emin olun.

Genshin Impact sürüm 3.7’nin ikinci yarısı daha yeni başladı, yani bu ekstra Primogemleri Kazuha veya Alhaitham’a çekmek için kullanabilirsiniz.

Biraz tavsiyeye ihtiyacınız varsa, ekiplerinize kimin en uygun olduğunu görmek için Genshin Impact seviye listemize göz atın. Başarılar yeterli olmazsa, daha da fazla mücevher almak için aktif Primogem kodlarını da kullanabilirsiniz.oyun-2