Bir film yönetti içinde birden fazla Batman olan bu yüzden kesinlikle sadece birini halledebilir. Warner Bros., en azından yönetmen Andy Muschietti’yi imzalarken böyle düşünüyor. Flaşdümene yaklaşmakta olan DC listesinin en büyük filmlerinden biri, Cesur ve Cesur Batman ve Robin’in yer aldığı.

“Gördük Flaş DC başkanları James Gunn ve Peter Safran, DC Studios’un dizginlerini almadan önce bile ve sadece vizyon sahibi bir yönetmenin değil, aynı zamanda büyük bir DC hayranının elinde olduğumuzu biliyorduk. Çeşitlilik, hangi haberleri doğruladı daha önce söylenti. “Muhteşem bir film—komik, duygusal, heyecan verici—AAndy’nin bu karakterlere ve bu dünyaya olan yakınlığı ve tutkusu her karede yankılanıyor. Yani, bir yönetmen bulma zamanı geldiğinde, Cesur ve Cesur, gerçekten tek bir seçenek vardı. Neyse ki Andy evet dedi. Barbara [Muschietti] bizimle üretmek için imza attı ve yola koyulduk. Onlar olağanüstü bir ekip ve DCU’da bu heyecan verici yeni maceraya atılırken daha iyi veya daha fazla ilham veren ortaklarımız olamaz.”

Daha önce Gunn ve Safran, yeni bir Caped Crusader ve Boy Wonder’ın rol alacağı bir sonraki Batman filmi hakkında bunu söylemişlerdi. “TGunn, Damian Wayne’in hikayesi, dedi. “Batman’in bilmediğimiz gerçek oğlu, hayatının ilk sekiz ila 10 yılında var oldu. Küçük bir katil, bir suikastçı olarak yetiştirildi. O küçük bir orospu çocuğu. O benim favori Robin’im. Grant Morrison çizgi roman serisine dayanıyorbu benim en sevdiğim Batman koşularından biri.

Şu anda, filmin henüz bir senaristi eklenmemiş, yani bir senaryo yok. Bu, dört, beş, altı yıl içinde beyaz perdeye geçme şansının çok yüksek olduğu anlamına gelir, yeni bir yönetmen sonunda dümene geçebilir. Ancak şimdilik, bu Muschietti.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7