U&i 'Capsule' ve 'Delight' Serisi Hoparlörleri Piyasaya Sürüyor, fiyatı 1.199 Rs'den başlıyor

Tüketici elektroniği markası U&i iki yeni taşınabilir lansmanı ile ürün yelpazesini genişletti. Bluetooth hoparlörler. Şirket, U&i Capsule Serisi 5W Taşınabilir Hoparlörü piyasaya sürdü ve Lokum Serisi 30W Parti Hoparlörü.

U&i Kapsül Serisi – 5 Watt Taşınabilir Hoparlör
1.199 Rs’de fiyatlandırılan U&i Kapsül Serisi – 5 Watt Taşınabilir Hoparlör, 5 watt’lık net müzik sunmayı vaat eden 52 mm’lik bir sürücü ile birlikte gelir. Mega Bas ve harika vokaller. Kompakt ve taşıması kolay olan kapsül, çantanızda kolayca taşınabilir veya Beyaz, Mavi, Gri ve Kahverengi olmak üzere 4 çekici renkte sunulan kordon kullanılarak çantanıza takılabilir. Hoparlör, tek bir şarjla 5 saatlik müzik çalmayı vaat eden 1200 mAh pil ile destekleniyor.

U&i Delight Serisi – 30 Watt (TWS) Parti Hoparlörü
U&i Delight Serisi – 30 Watt (TWS) Parti Hoparlörü 2.999 Rs fiyat etiketi ile geliyor. Delight serisinin içindeki ikiz 4 inç 15W hoparlörler (toplam 30W), net vokaller ve daha derin baslarla partinizi gece boyunca sürdürebilir. Müziğinizi üzerinden aktarın Bluetooth, Aux portunu kullanarak dizüstü bilgisayarınızı takın veya tüm müzik koleksiyonunuzu bir TF Karta yükleyin ve Delight’ı dilediğiniz yere taşıyın. Yerleşik şarj edilebilir 2400 mAh pil, misafirlerinizi gece boyunca oyalamak için yeterlidir ve herhangi bir standart mikro USB adaptörü veya güç bankası pili açık tutmak için yeterince iyidir.

FacebooktwitterLinkedinmakalenin sonugenel-9