CBS şefi George Cheeks, ağın yeni hit şovu konusunda iyimser Ateş Ülkesi gibi bir sonraki büyük franchise olma kapsamına sahip NCIS. Yapımcılığını Jerry Bruckheimer ve yıldızların ortak yaratıcısı Max Thieriot, Billy Burke ve Diane Farr’ın üstlendiği aksiyon-drama usulü, ağda Ekim 2022’de gösterime girdi. bölgeyi etkisi altına alan yangınlarla mücadele ediyor. Şov güçlü bir çıkış yaptı ve 22 bölümlük 1. sezonu boyunca tutarlı rakamlar vermeye devam etti. Başarı, 2. sezonun yeşil ışık yakmasına yol açtı ve Cheeks, şovun onlar için başka bir hit seri haline geleceğini umuyor.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Peter White ile yapılan bir röportajda konuşan Son teslim tarihiağın CEO’su, dizinin ilk sezonunun performansından duyduğu sevinci tartıştı ve bunun yeni bir franchise oluşturmak için bir başlangıç ​​bloğu olacağını umdu. Cheeks’in konuyla ilgili tüm yorumlarına aşağıdan göz atın:

“Kitlesel temyiz franchise’larına odaklandık. Genişleyen evrenlerle, yeniden hayal ederek ve aynı zamanda yeni franchise’lar yaratarak başladık. Ve yine, bu sezonun bir numaralı şovu, tamamen yeni bir evren inşa etmeye tamamen uygun olan Fire Country idi. Bu nedenle, bir franchise odağını ikiye katlamak bizim için gerçekten önemli.”

“Gösterinin özel olmasının yanı sıra sıfırdan bir franchise oluşturmanın harika bir örneği olabileceğini hissettik. Ben de ‘siz çocuklar, tebrikler, arka dokuzunuzu aldınız’ dedim. Şimdi yeni uzantılar için fikirler hakkında konuşmaya başlayalım.’ Şimdiden bazı harika şeyler buldular… Mutlaka gelecek yıla bakmıyoruz. Hazır olduklarında bakıyoruz. Bu, gebelik sürecinin güzelliğidir. Bunu ikiye katladığımızı biliyoruz, o yüzden doğru olanı yapalım. Ve bu ister üç yıl sonra, ister Paramount Plus orijinali veya CBS orijinali olsun, nereye varacağını göreceğiz.”

Ateş Ülkesini Gelecekte Neler Bekliyor?

CBS, aşağıdakiler gibi sürekli olarak başarılı TV serileri üretme konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir: NCIS, CSI: Vegas, SWATVe FBIve ağ, başarısıyla listesine bir yenisini daha eklemeyi umacak Ateş Ülkesi. 1. sezonun açılış yarısındaki güçlü reytinglerin ardından, Ateş Ülkesi 2. sezon, 2022’nin en iyi performans gösteren dizilerinden biri haline geldikten sonra erken yenilendi. Başarı 2. sezonda da devam edebilir, bu da daha fazla yenilemeye ve potansiyel yan ürünlere yol açabilir.

İLGİLİ: Fire Country Nerede İzlenir

Uzun biçimli televizyonda, genişletilmiş bir diziyi geliştirmek için hikayeler anlatmak, karakter yaylarını keşfetmek ve farklı anlatıları beslemek için bir kapsam vardır. Cheeks’in yorumladığı gibi, ağ, izleyicilerin her hafta aynı karakterlerle (ve evrenle) oturabileceği ve büyüyen ve derinleşen bir deneyim yaşayabileceği kitlesel çekicilik serilerine odaklanıyor. Franchise’lar, başarılı ağların ekmek ve tereyağıdır çünkü birçok sezon yayınlarlar, topluluk oyuncuları kullanırlar ve yan gösteriler ve diğer ticari fırsatlar yaratırlar.

2. sezonun hikayesinin ne olabileceği belirsizliğini koruyor olsa da, Ateş Ülkesi‘nin 1. sezonla biten sürprizi, Bode’un başının belaya girebileceğini ima ediyor ve onunla düşman Sleeper arasındaki çatışma muhtemelen daha ayrıntılı olarak araştırılacak. Şov, sıkı ve iyi yazılmış bir 2. sezon oluşturabilirse, muhtemelen çok az engel vardır. Ateş Ülkesi bir sonraki büyük franchise olmaktan. Cheeks ve CBS’nin geri kalanı, reyting savaşını kazanmaya ve “Üç Büyükler” ağının lideri olmaya çalışırken umacakları şey budur.

Kaynak: Son tarihsinema-1