Senua’nın Efsanesi: Hellblade 2 2024’te geliyor ve beklediğimiz kadar uğursuz görünüyor. Xbox Games Vitrini, bize Ninja Theory’nin yeni psikolojik aksiyon-macera oyunu Senua’s Saga: Hellblade 2’ye çok daha derin bir bakış sağladı.

Orijinal Hellblade: Senua’s Sacrifice, başrol Senua’nın psikozla mücadelesini tasvir etmesi sayesinde belki de en unutulmaz hack-and-slash oyunlarından biriydi ve onun kafasındaki sesler ve geçmiş anıların tezahürleri tarafından rahatsız edilmesine yol açtı.

Devam filmi, dramatik görüntüye dağılmış son derece rahatsız edici konumsal seslerle bu adımları yakından takip edecek şekilde ayarlandı – bunun için kulaklık isteyeceksiniz.

Senua’nın Saga Hellblade 2’si 2024’te piyasaya sürülecek.

Artık Microsoft’un sahibi olduğu Ninja Theory ile, Hellblade 2’yi Xbox ve PC Game Pass aracılığıyla ilk gün görmeyi bekleyebilirsiniz;

Bu, PCGamesN’in Summer Game Fest’in yanı sıra Xbox ve Bethesda vitrini kapsamının bir parçası olan son dakika haberidir. Son dakika haberleri hakkında daha fazla bilgi gün yüzüne çıktıkça bu hikaye güncellenmeye devam edecek, ancak Xbox ve Bethesda vitrinlerinden daha fazla flaş hikayenin yanı sıra yaz haberlerinden diğer büyük ifşaatlar için haber merkezimize göz atabilirsiniz. .

PCGamesN’i takip ettiğinizden emin olun. twitter Ve Facebook Ayrıca bu şovdaki ve ötesindeki tüm büyük gelişmelerden haberdar olabilmeniz için. Sizinle her gün paylaşacağımız oyun haberleri, kılavuzları ve donanım güncellemelerimiz var.

oyun-2