10 Haziran 2023 – Riot, Gece Pazarı’nın bu tur için muhtemelen iptal edileceğini söylüyor – tam açıklama aşağıda.

Sırasında yiğit Hayranlar her zaman bir sonraki Valorant Gece Pazarı için gözlerini dört açmışken, FPS oyununun dönüşümlü mağazasının Haziran ayı yinelemesi, bir dizi tuhaf aksaklık ve hatanın bir sonucu olarak erken kapatıldı. Maalesef hevesli Valorant kozmetik meraklıları, biraz daha beklemeniz gerekecek.

Mağazayla ilgili kesin sorunlar belirsizliğini koruyor olsa da, resmi Valorant Twitter’ından 7 Haziran’da yapılan bir gönderide, “Bazılarınızın Gece Pazarı ve dönüşümlü Mağaza teklifleriyle ilgili sorunlar yaşadığına dair haberler alıyoruz.

“Sonuç olarak, Gece Pazarı’nı şimdilik kapatıyoruz. Bir düzeltme üzerinde çalışacağız ve yakında geri getirmeyi umuyoruz.” Oyunu yüklediğinizde standart Riot Games ‘!’ sol köşede, hatanın açıklamasında “Bir sorun nedeniyle Gece Pazarını devre dışı bıraktık ve şu anda bir çözüm üzerinde çalışıyoruz.”

Ne yazık ki, şu anda Gece Pazarı’nın geri döneceği bir tarihimiz yok, yalnızca belli belirsiz uğursuz ‘yakındaTM’lerden biri. Yeni bir Bölüm gelmek üzereyken, o zaman bir yeniden lansman görebiliriz, ama umarım onu ​​beklemeyiz. fazla uzun – Ne de olsa o Neptün çapasını istiyorum.

Güncelleme – 6 Haziran: Kötü haber, cilt hayranları. Riot, çökmesine neden olan bir hatayı gerekçe göstererek, “Şu anda bu turu iptal etmemiz çok muhtemel görünüyor” diyerek bize bir güncelleme sağladı. “Yakında bazı şeyleri düzeltmeyi ve önümüzdeki hafta bir şans daha vermeyi umuyoruz. 15 Haziran’a kadar bir güncellememiz olacak.” Umarım ekip o zamana kadar sorunları çözebilir.

Valorant Gece Pazarı - Riot Games'ten Açıklama: "İşte Gece Pazarı'nın durumu.  Gece Pazarı ile ilgili bir hata, onun çökmesine neden oluyor ve şu anda bu turu iptal etmemiz gerekecek gibi görünüyor - ANCAK yakında bazı şeyleri düzeltmeyi ve önümüzdeki hafta bir şans daha vermeyi umuyoruz.  15 Haziran PST'ye kadar bir güncellememiz olacak."

Gece Pazarı’nın geri dönüşünü hevesle beklerken, incelemeniz için mevcut tüm Valorant görünümlerinin bir listesine sahibiz – kim bilir, belki bazıları mağazanızı tekrar açtığınızda mağazanızda görünecektir. Yine de hepimizin bildiği gibi, görünümler savaşın sadece yarısıdır, bu yüzden iyi görünüp iyi şut atabilmeniz için en iyi Valorant hedef noktalarından birine odaklanmanızı öneririm.oyun-2