2021 yapımı Blasphemous’un devamı niteliğindeki Blasphemous 2, sonunda 24 Ağustos 2023 için bir çıkış tarihi aldı. Blasphemous 2’nin çıkış tarihi duyurusuna, yaklaşan Metroidvania oyunu için temel özellikler ve bir fragman eşlik ediyor. Aşağıda daha fazlasını öğrenin.

Blasphemous 2’de oyuncular, garip bir dünyayı keşfetmek, canavarları yenmek ve kehanetin gerçekleşmesini engellemek için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için Penitent One’ın gösterilerine adım atıyorlar. Blasphemous 2, oyuncuların edinebileceği ve ustalaşabileceği üç benzersiz silaha sahip olacak. Silahların yanı sıra, oyuncuların önlerine çıkan herkesin kaderini belirlemek için bu araçları seçmeleri ve kullanmaları için gelişmiş bir beceri seti de mevcuttur. Sona giderken, yolculuğunuzu daha akılda kalıcı kılmak için dağılmış irfan parçalarını topladığınızdan emin olun.

Küfür 2 – Özellikler

  • Doğrusal olmayan zengin bir dünyayı keşfedin: Gotik bir çekicilik sızdıran ve acımasız tuzaklarla dolu bir dizi büyüleyici grotesk manzara sizi bekliyor; Gidilecek yanlış bir dönüş yok, sadece halledilecek puanlar var
  • Vahşi dövüşü serbest bırakın: Acımasız infazlar ve genişletilmiş kombolar, sizi bekleyen iğrenç yaratıkların üzerine yıkım yağdırmak için yeni ve yıkıcı yollar sunuyor.
  • İstediğin gibi oyna: Blasphemous 2, Penitent Ones’ın temel beceri setini özelleştirme ve geliştirme yeteneği sağlar ve oyuncu taktiklerini genişleten yeni benzersiz silahlar sunar.
  • Yoğun bölüm sonu canavarı savaşlarının üstesinden gelin: Bu çarpık yeni diyarın en karanlık köşelerinde benzersiz saldırı modellerine ve ayırma yeteneklerine sahip çarpık patronlar sizi bekliyor.

Blasphemous 2, son nesil konsolları atlayacak ve 24 Ağustos 2023’te Xbox Series X|S, PS5, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek.oyun-6