The Witcher'da Henry Cavill

resim: Netflix

Netflix için artık bir tarih var dönüşü Witcher‘S Rivialı Geralt (Henry Cavill) Prenses Ciri’yi (Freya Allen) koruma görevinde hükümdarları, büyücüleri ve canavarları yarıp geçerken.

Netflix üçüncü sezonu duyurdu ile ilgili Witcher olacak iki parçaya bölünmüş ve şimdi yayın ayrıntılarına sahibiz, 1. Cilt (1-5. Bölümler) 29 Haziran’da tüm dünyada yayınlanacak ve 2. Cilt (6-8. Bölümler) 27 Temmuz’da yayınlanacak. Bu, Henry Cavill’in daha önce dizide oynayacağı son sezon olacak. Liam Hemsworth içeri gir.

Aşağıdaki fragmanı izleyin!

Witcher: Sezon 3 | Resmi Fragman | Netflix

Yennefer (Anya Charlotra) dahil olmak üzere geri dönen oyunculara yardım Ciri’yi, danışmanlık yaptığı Aretuza’nın korunan kalesinde güvenliğe götürün güçleri hakkında daha fazlasını ortaya çıkarmak için sihirdeki çırağı. Geralt’ın yeniden bir araya gelen ailesinin haberi olmadan, onlarKara büyü ve yozlaşmanın kanunsuz yeni diyarına geldik. Bir kez daha, aralarında parçalanacaklar karşılık verme ihtiyacı ya da karanlığa boyun eğme.

Kol saati Witcher Süçüncü sezon: 1. cilt geliyor 29 Haziran’da ve cilt 2 27 Temmuz’da tüm Netflix’te.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7