Tasarım açısından, muhtemelen yılın ikinci yarısında piyasaya sürülecek olan Nothing Phone (2), en çok beklenen akıllı telefonlardan biridir. ABD gibi diğer ülkelerde piyasaya sürüldüğü resmi olarak onaylandıktan sonra, cihazı çevreleyen yutturmaca açıkça bir önceki modele kadar arttı. Nothing Phone’un (2) yeni tasarım hakkında daha fazla bilgi vermesi gereken yeni render görüntüleri şimdi yayınlandı. Yeni neslin hafif makyajını görmek için daha yakından bakmanız gerekir.


Kapsamlı bir şekilde test ettiğimiz Nothing Phone (1), şeffaf arka kısım üzerine yerleştirilmiş çok sayıda beyaz LED’den oluşan benzersiz Glyph yüzeyiyle biliniyordu. Steve Hemmerstoffer’ın 4K render görüntülerinde belgelendiği gibi, The Nothing Phone (2) açıkça bu temel tasarım özelliğini miras almıştır.

Hiçbir Şey Telefon (2) Görüntüler bir prototipe dayanmaktadır

Adı altında olan”OnLeaks“Tanınmış yorumcular, görüntü malzemesini, inceledikleri ve geçmişte detaylara büyük özen göstererek etkiledikleri orijinal CAD çizimlerine dayanarak oluşturdu. Nothing Phone (2), çarpıcı bir alüminyum çerçeveyle önemli ölçüde daha yuvarlak kenarlara ve köşelere sahip. Ayrıca arkadaki camın kenarlarında ve ekranda ek kıvrımlar bulunuyor. Ayrıca ekran köşegeninin 6,7 inç’e yükselerek akıllı telefonu biraz daha büyüteceği zaten aktarılmıştı.

Hiçbir Şey Telefon (2) render görüntüsü

Nothing Phone (2), güncellenmiş bir glif arayüzü ve daha yuvarlak bir tasarıma sahip olacak. / © OnLeaks/SmartPrix

Parlayan arka kısma gelince, LED’lerin dizilişinde küçük bir makyaj var gibi görünüyor. Dairesel kırmızı LED ekranın yerini bir çizgi alır ve fotoğrafçılık için LED flaş genellikle daha büyüktür. Aynı zamanda çift modüllü kameranın düzeni de değişmemiş gibi görünüyor. Bu, eski OnePlus kurucu ortağı Carl Pei ile Londra’daki girişimin arkaya üçüncü bir sensör eklemediğini gösteriyor.

Hiçbir Şey Telefon (2) render görüntüsü

Nothing Phone’un (2) daha büyük bir ekrana ve yuvarlak öğelere sahip olduğu iddia edilen tasarımı. / © OnLeaks/SmartPrix

Sunulan ek bilgiler, genel tasarımın bir prototipten olduğunu belirtir, bu nedenle nihai görünümün eldeki görüntüde gördüğümüzden biraz farklı olma ihtimali vardır.

Temmuz 2023’te piyasaya sürülmesi beklenen Nothing Phone (2), mevcut Snapdragon 8 Gen 2 yerine Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinden güç alacak. Şirket ayrıca, yaklaşmakta olan Android telefonun üç adede kadar büyük işletim sistemi güncellemesi ve dört yıllık Google güvenlik yamaları alacağını da resmi olarak ekledi. Nothing Phone’un (2) piyasaya sürüldüğünde ne kadar tutacağı henüz belli değil.

Hiç Telefonun iddia edilen görünümünü beğendiniz mi (2)? Lütfen yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin.

genel-27