Capcom, hayranlara serideki hangi oyunun yeniden yapımı hak ettiğini soran bir Resident Evil anketi gönderdi. Bu, yayıncının Resident Evil oyunlarını yeniden yapmakla pek bitmediğini gösteriyor ki bu, her yeni yeniden yapımın sattığı çok şey göz önüne alındığında beklenebilir.

İçinde yeni anket, Capcom hayranlarına Resident Evil serisiyle ilgili olarak, onu ne kadar tavsiye edeceklerinden sosyal kanallarının nasıl performans gösterdiğine kadar bir dizi soru soruyor. Ancak, son sayfaya yaklaştıkça Capcom, hayranlara bir sonraki remake olarak hangi Resident Evil oyununu görmek istediklerini soran açık uçlu bir soru bırakıyor.

Bu haber, Capcom’un kesinlikle daha fazla Resident Evil oyununu yeniden yapacağını doğrulamasa da, Resident Evil yeniden yapımlarının çoğu (hepsi değilse de) başarılı olduğu için, trendi devam ettirme isteğini onların ötesine geçemeyiz. sadece alım açısından (incelememizde neden mükemmel bir 10 olduğunu okuyun) ama satış açısından da. Capcom’u hayal edemiyoruz Olumsuz başka bir yeniden yapım yapıyor, gerçi sanırım bekleyip işlerin nasıl gideceğini görmemiz gerekecek.

Sırada hangi Resident Evil oyununun remake tedavisi görmesini istersiniz? Code: Veronica’nın sırası mı yoksa bir sonraki satır Resident Evil 5 mi olmalı? Veya sizce Capcom’un başka bir diziye geçme zamanı gelmiş olabilir mi, bilmiyorum, Dino Crisis gibi? Yorumlarda bize bildirin.oyun-6