Atlas Fallen, Deck13 ve Focus Entertainment’tan yakında çıkacak bir aksiyon RPG’sidir. Kısa bir süre önce, oyunun önizleme etkinliğinin ardından birkaç ay ertelenerek Ağustos 2023’e ertelendiği açıklandı. Yine de, Atlas Fallen Game Pass’e mi geliyor? İşte bilmeniz gereken her şey.

Atlas Fallen: Game Pass’e mi Geliyor?

Atlas Düşmüş dır-dir gelmiyor ile Oyun Geçişi lansmanda ve Deck13 aksini açıklamadı. Şu an itibariyle, başka herhangi bir abonelik hizmetine de gelmiyor.

Atlas Düşmüş Ekran Görüntüsü

Focus Entertainment, başlığı yayınlıyor ve hem Atomic Heart hem de Plage Tale: Requiem, Day One Game Pass oyunları olsa da, Atlas Fallen’ın durumu muhtemelen PC’de 50 dolardan başlayan Evil West’e benziyor ve birkaç kez indirime girmesine rağmen hala yok. herhangi bir servise gitmedi.

Atlas Fallen Game Pass’te Daha Sonra Çıkacak mı?

Yukarıda bahsedildiği gibi, birden fazla Focus Entertainment oyunu ya Game Pass’te ilk gün piyasaya çıktı ya da sonunda hizmete girdi. Atlas Fallen’ın önümüzdeki 12 ay veya sonrasında o katalogda yer alması çok olası. The Surge dahil olmak üzere Deck13’ün kendi oyunları ve Dalgalanma 2 daha önce de Game Pass’teydi.

Game Pass'te The Surge 2
Game Pass’te The Surge 2

Atlas Fallen Çıkış Tarihi

Atlas Fallen geliyor bilgisayarXbox Series S|X ve PS5 üzerinde 10 Ağustos 2023.

Yaklaşan oyun için ön sipariş bonus kılavuzuna da göz atmayı unutmayın.

Umarız bu, Atlas Fallen’ın abonelik hizmetinde olup olmadığına ilişkin sorunuzu yanıtlamıştır. Herhangi bir sorunuz varsa, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

oyun-5