Diablo 4’te karakterinizi güçlendirmenin pek çok farklı yolu var; teçhizat ve sağlık iksiri yükseltmelerinden işlenebilir iksirlere ve sarf malzemelerine kadar her şey, maceralarınızda karşılaşacağınız iblis ordularına karşı size avantaj sağlıyor. Güçlenmenin bir başka büyük yolu da, her biri faydalı istatistik bonusları sağlayan Altars of Lilith heykellerini bulmaktır.

Lilith Sunaklarının tümü Diablo 4’ün açık dünyasında bulunabilir, ancak bazılarının fark edilmesi oldukça kolay olsa da, diğerleri zorlu konumlara gizlenmiştir ve gözden kaçırması çok kolaydır. Neyse ki topluluk, her birinin nerede olduğunu bulmak için hızla birlikte çalıştı. Aşağıda, sağladıkları özel geliştirmeler, bunların toplam sayısı ve her bir heykeli nerede bulabileceğiniz dahil olmak üzere Lilith Altarları hakkında bilmeniz gereken her şeyin ayrıntılarını bulacaksınız.

Diablo 4’teki Lilith Altarları nelerdir?

(İmaj kredisi: Activision Blizzard)

Onları gerçekten almasanız da, Altars of Lilith temelde toplanabilir nesnelerdir ve Diablo 4’ün tüm farklı bölgelerine dağılmış halde bulabilirsiniz. Bir Lilith Sunağı bulduğunuzda – heykeller Kutsal Anne’nin kendisi gibi şekillenir ve belirgin bir kırmızı parıltıya sahiptir – onu etkinleştirerek bulunduğu bölge için 10 Ünlü puan, mevcut karakteriniz için güzel bir XP yığını elde edebilirsiniz ve aşağıdaki altı kalıcı stat meraklısından biri Tümü karakterlerinizden:

  • +2 Kuvvet
  • +2 Beceri
  • +2 Zeka
  • +2 İrade Gücü
  • +5 Mırıldanan Obol Kapasitesi
  • +1 Paragon Puanıgenel-20