Oyun dizüstü bilgisayarları, evden çıkarken en sevdiğiniz oyunları yanınızda getirmenizi kolaylaştırır, ancak bazen fahiş fiyat etiketleri, onları (en azından iyi olanları), özellikle masaüstü bilgisayar muadilleriyle karşılaştırıldığında, düşük bütçeli alışveriş yapanlar için erişilemez kılar. Ancak, Best Buy’a geçerseniz, güçlü olanı bulacaksınız. Acer Yırtıcı Helios 300 1.500 $ olan normal fiyatından sadece 1.000 $’a satışta. Ayrıca, Best Buy’da indirime giren tek Acer dizüstü bilgisayar değil; yakın zamanda piyasaya sürülen dizüstü bilgisayardan da tasarruf edebilirsiniz. Yırtıcı hayvan Helios Neo.

Bir fiyat etiketinde üç sıfır görmek ürkütücü olabilir, ancak Predator Helios 300 aslında bir masaüstü bilgisayar yerine geçer. Ve güvenilir Acer’dan geldiği için, sorunlarla karşılaşmadan önce yıllarca dayanması kaçınılmazdır. RTX 3060, 512 GB SSD, 15,6 inç FHD ekran ve 165 Hz yenileme hızına sahip bu dizüstü bilgisayar, günümüzün en sıcak oyunlarını dünyanın her yerinden çalıştırmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Galeri

Ayrıca, görünümünü kişiselleştirebilmeniz için özelleştirilebilir RGB ışıklarının yanı sıra 12. Nesil Intel Core i7 işlemci ve 16 GB RAM içerir. Biraz daha sulu bir şey istiyorsanız, yepyeni bir adım atmayı düşünün. Yırtıcı Helios Neo, bir RTX 4050 ile inşa edilmiş ve şu anda sadece 1.150 $ karşılığında satışta.

Predator Helios’ta satılmıyor mu? Ardından, Best Buy’daki diğer harika dizüstü bilgisayar fırsatlarına göz atın.

Best Buy dizüstü bilgisayar fırsatları

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şeyi satın alırsanız, GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1