Sony, PC platformuna doğru yol almaya devam ederken, sıradaki sırada Ratchet ve Clank: Rift apart PC bağlantı noktası var. Ratchet and Clank serisinin dokuzuncu ana oyunu, PS5’in gücünü göstermek için 2021’de piyasaya sürüldü. Oyun grafik olarak iyi olsa da, asıl vurgusu yarıklardan farklı dünyalara atlamak ve oynanışıdır. Birkaç yıl sonra, başlık nihayet PC’de yayınlanıyor.

Ratchet and Clank: Rift Apart PC Bağlantı Noktası PC Oyuncuları için bir KAZANÇTIR

Ratchet and Clank: Rift Apart PC sürümü, Sony’nin PC bağlantı noktalarında gerçekten ciddileştiğini kanıtlıyor. Bağlantı noktası, Nixxes ve Insomniac arasındaki bir işbirliğidir. Muhtemel limanla ilgili haberler ilk olarak Mart ayında çıktı ve şimdi nihayet resmiyet kazandı. Ayrıca başlık, interneti ele geçiren ve şimdiye kadar haklı olduklarını kanıtlayan büyük Nvidia sızıntılarındaydı.

Tıpkı PlayStation’ın diğer bilgisayar bağlantı noktalarında olduğu gibi, Ratchet and Clank’ın da bazı ek özellikleri vardır. Duyuru ve özellik fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

PC bağlantı noktasına gelen tüm özelliklerin tam listesi aşağıdadır:

  • Gelişmiş ışın izlemeli yansımalar ve gölgeler
  • Ultra geniş monitör desteği
  • DualSense dokunsal geri bildirim ve tetikleyici desteği
  • Performans geliştirme teknolojileri: Nvidia DLSS 3, AMD FSR 2 ve Intel XeSS
  • Kilitlenmemiş kare hızı

Ratchet and Clank: Rift Apart, bugüne kadar çıkmış en iyi PS5 oyunlarından biridir. Başlık şu anda yayında ön siparişler PC’de bazı bonus öğelerle. 26 Temmuz 2023’te vizyona giriyor.

Bu haber hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.oyun-5