Muhtemelen sahip olmak ister misin? theküçük bir servet harcamadan şu anda dünyanın en iyi tableti? Ne yazık ki, bu gerçekten mümkün değil, çünkü Apple M2 işlemcisi çok güçlü ve mini-LED 12,9 inç ekran, en yeni iPad Pro devi için yakın zamanda uygun fiyat bölgesine düşemeyecek kadar güzel.

Ama sen ne olabilmek Bu yazının yazıldığı sırada, en sevdiğiniz için normalden 100 dolar daha az ödeyin. iPad Pro 12.9 (2022) yapılandırması, hücresel bağlantı içermez.

Bu, normalde 1.099,99 dolardan başlayan devasa bir üst düzey liste için tam olarak akıllara durgunluk veren bir indirim değil, ancak en yeni nesil güç merkezini her zamanki kadar uygun fiyatlı hale getiriyor ve önceki birkaç Amazon ve Best Buy anlaşmasıyla eşleşiyor.

Amazon, alışveriş yapanların bu kez 128, 256 ve 512 GB dahili depolamaya sahip yalnızca Wi-Fi varyantlarında altıncı nesil iPad Pro 12.9’un liste fiyatlarından bir Benjamin indirimi yapmasına izin veren tek perakendecidir ve bu, bir anında indirimler ve kasada ekstra tasarruf kombinasyonu.

En azından acele ederseniz, bu depolama yapılandırmalarının her biri için gümüş ve uzay grisi renkler arasında seçim yapabilirsiniz ve üç model de aynı saygın ancak dünyayı sarsan 8GB RAM sayısını paketliyor.

Tabii ki, bu indirimli fiyatlara klavye veya ekran kalemi gibi isteğe bağlı aksesuarlar dahil olmayacak, ancak bunların yokluğunda bile, Apple’ın 2022’nin sonlarında piyasaya sürülen 12,9 inç iPad Pro’su, eğlenceden her şey açısından yenmek imkansız. şu anda mevcut olan en büyük mobil ekranda medya düzenleme, oyun oynama ve web’de gezinme.

Pil ömrü inanılmaz, hoparlörler her zamanki gibi yüksek sesli ve net, Face ID teknolojisi inanılmaz derecede güvenilir, doğru ve hızlı ve bu kadar büyük bir cihazda bunlara ihtiyaç duyanlar için kameralar bile süper yetenekli ve çok yönlü. Daha ne isteyebilirsiniz ki?telefon-1