Anma Günü neredeyse geldi, bu yıl 29 Pazartesi gününe denk geliyor. Birçoğumuz, merakla beklenen uzun hafta sonunu ılık bahar güneşi altında aile ve arkadaşlarla dinlenerek geçirmeye artık hazırız. Bu günde, bugün Amerika’nın barış ve refahının temellerini atan Amerikan ordusunda görev yaparken hayatını kaybedenleri anıyor ve onurlandırıyoruz.

Her yıl tatilden önce birçok mağaza, kutlamalara katılmak için Anma Günü fırsatları sunuyor. Her zamanki gibi, en cömert Anma Günü telefon fırsatları da dahil olmak üzere mobil teknoloji dünyasındaki teklifler açısından en iyileri topluyoruz ve birine (veya kendinize) küçük bir şey almak için can atıyorsanız size en cazip teklifleri gösteriyoruz. baharın bu zamanı özel.

Şimdiye kadar, Samsung ve Motorola ile Walmart, Anma Günü anlaşmalarını başlattı. Halihazırda yayında olan Anma Günü hafta sonu harika cep telefonu fırsatlarımız var, ancak tabletlerde, akıllı saatlerde ve hatta kulaklıklarda da bazı harika teklifler var.

İşte bugün teknolojide canlı olan fırsatlar. Eğlence!

Bugünün en iyi 3 Anma Günü fırsatı:

Bölüme atla:

En iyi Anma Günü telefon fırsatları

Anma Günü hafta sonu cep telefonu fırsatları artık Samsung ve Motorola’da yayında. Walmart’ın Anma Günü için bazı iPhone fırsatları da var, ancak bunlar taşıyıcı kilitli iPhone’larda, bu yüzden bunu aklınızda bulundurun. Öte yandan, Best Buy’da da biraz tatlı var Şu anda Galaxy S23 Anma Günü fırsatları.

Tüm fırsatlar sürekli olarak güncellenmektedir, bu nedenle sık sık kontrol edin!

En iyi Anma Günü tablet fırsatları

Tablet mi arıyorsunuz? Şu anda şanslısınız, özellikle de gözlerinizi daha bütçe dostu seçeneklere diktiyseniz. Amazon ve Walmart, 2021’den itibaren giriş seviyesi iPad’e indirimli ve ikinci perakendecinin de tatlı bir teklifi var. Galaxy Sekme S6 Lite. Öte yandan Samsung, birinci sınıf tabletleri için iyi takas seçenekleri sunuyor. Amazon, iPad Air (2022) ve Galaxy Tab S8’de güzel indirimler yapıyor. İşte teklifler şu anda canlı:

Akıllı saatlerde Anma Günü fırsatları

Bir akıllı saat arıyorsanız, Walmart’ın belirli Apple Saatlerinde çok önemli fırsatlara sahip olduğunu duymaktan memnun kalacaksınız. Şu anda, Walmart aşağıdaki fırsatları sunarak anlaşma rekabetinde lider konumdadır. Apple Watch 8 ve Apple Watch SE 1. nesil. Öte yandan, Best Buy’ın Garmin akıllı saatlerinde bazı harika fırsatları var.

Anma Günü kulaklık ve kulakiçi kulaklıklarda fırsatlar

Kulaklıklara gelince, şu anda Walmart’ta Anma Günü için indirim alabilirsiniz. Best Buy, belirli modelleri indirimli olarak sunuyor. Daha fazla fırsat göründüğünde, onları buraya ekleyeceğiz, bu nedenle Anma Günü hafta sonu öncesinde fırsatlar değiştikçe ve daha fazla teklif ortaya çıktıkça takip etmek için bu sayfaya yer işareti koymaktan çekinmeyin.

Bu listeyi en iyi ve en güncel Anma Günü akıllı telefon fırsatlarıyla güncellemeye devam edeceğiz, bu yüzden kısa süre sonra tekrar kontrol etmeyi unutmayın!

Anma Günü için en iyi telefon fırsatlarını nerede bulabilirim?

Anma Günü için en iyi telefon fırsatları, büyük perakendecilerin ve mobil operatörlerin web sitelerinde bulunabilir. Bazı popüler seçenekler arasında Amazon ve Walmart yer alır, bu iki perakendeci Anma Günü gibi tatiller için genellikle akıllı telefonlarda özel indirimlere sahiptir. Makalemizde, sizin için en iyi Anma Günü telefon fırsatlarını bulmak ve düzenlemek için tüm büyük perakendecileri kontrol ettik!

iPhone’larda Anma Günü’ne özel indirimler var mı?

Bildiğiniz gibi, iPhone’lar ve genellikle Apple ürünleri, alışveriş etkinliklerinde nadiren indirim alır. Anma Günü için bazı indirimler görebiliriz, ancak daha büyük indirimler aşağıdakiler gibi etkinlikler için ayrıldığından bunlar çok büyük olmayacaktır: kara cuma ve Amazon Prime Günü. Yine de, Anma Günü hafta sonu için bir iPhone fırsatı çıkarsa, bunu makalemize ekleyeceğiz, bu yüzden düzenli olarak kontrol etmekten çekinmeyin.telefon-1