Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı'nda Ichigo Kurasaki.

resim: Stüdyo Pierrot

Geçen yılın sonlarında, anime uyarlaması Çamaşır suyu on yıldan fazla bir süre yayından kaldırıldıktan sonra geri döndü. yeni altyazısı ile Bin Yıllık Kan Savaşı, dizi, Tite Kubo’nun sevilen doğaüstü mangasının son bölümünü uyarlamayı amaçlıyordu ve birçok kişi bunun beklemeye fazlasıyla değdiğini söyleyecekti. 2023’ün ilk yarısında ara verilen dizinin yaz aylarında geri dönmesi planlanıyor.

Kubo’nun çalışmaları ile ilgili projelere özel yeni bir canlı yayın. Çamaşır suyu Ve Cadıyı yak ikinci bölümün ilk bakışını ortaya çıkardı Bin Yıllık Kan Savaşı. “Ayrılık” olarak da bilinen yeni 13 bölümlük yay Ichigo’nun gerçek silahının (Zanpakutō) kilidini açmasıyla birinci bölümün bittiği yerden devam edecek. Artık seviye atladığına göre, onun zamanı ve müttefikleri, başlangıçta Soul Reapers’a karşı aktif savaş ilan eden Quincy rahipleri Wandenreich’e karşı ikinci bir savaşa hazırlanmak için. ark ve pratik olarak onları yok etti.

Resmi Fragman #1 | 6 Dilde Abone | BLEACH:Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 2 – Ayrılık PV

Bu yeni fragman, esas olarak Wandenreich’e odaklanıyor ve çeşitli üyeleri kendi saçma güçleri ve vahşi kişilikleriyle gösteriyor. Ichigo’nun arkadaşı Uryu Ishida artık saflarında olsa da, gemiye yeni gelen tek kişi o değil. Fragman dört yeni Wandenreich üyesine bir bakış sunuyor: üzerlerine kan bulaştığında insanları kontrol edebilen Gisele (Nao Toyama); Saldırıları istediği yere saptıran Nianzol (Sōichiro Hoshi); kendisine ve çevresindekilere mucizeler yaratabilen Gerard Valkyrie (Tsuyoshi Koyama); ve istediği her şeyi tüketebilen ve ruh enerjisini manipüle edebilen Liltotto (Aoi Yūki). Gerçekten kontrol ettiğimden bu yana bir süre geçti Kan Savaşı, ama fragman beni tekrar gemiye alacak kadar ilgi çekici.

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Bölüm 2—Ayrılık 8 Temmuz’dan itibaren Hulu’da (ya da nerede yaşadığınıza bağlı olarak Disney+’ta) prömiyer yapacak. Bölüm 3 Ve 4. Bölüm dizisi yakın gelecekte yayınlanacak.

[aracılığıyla[viaAnime Haber Ağı]


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleyeceğinizi kontrol edin hayret, Yıldız SavaşlarıVe Yıldız Savaşları yayınlar, sırada ne var? Film ve TV’de DC Universeve geleceği hakkında bilmeniz gereken her şey Doktor Kim.genel-7