Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2’de oyun içi kozmetik paketleri satın alanlar için, bu söz konusu paketlerin her birinde farklı öğeler barındırması yaygın bir uygulamadır ve çoğu yeni operatör görünümleri, Arama Kartları, silah görünümleri ve benzerlerini barındırır. .

Yeterince ilginç bir şekilde, bazıları Sezon 2’de Activision’ın oyunda satılık paketler sunduğunu ve öğelerden birinin benzersiz bir yükleme ekranı olduğunu bilmiyor olabilir. Yükleme ekranlarını satma fikri kulağa yeterince saçma gelse de, görünüşe göre Activision, gerçek dünya parasıyla satılan paketlerden birinin yeniden boyutlandırılmış bir yükleme ekranı olan bir Arama Kartı içermesini sağlayarak bunu bir adım daha ileri götürdü.

Hem yükleme ekranının hem de yeniden boyutlandırılmış Arama Kartının yan yana görülebildiği aşağıdaki resimde inceleyebilirsiniz:

Bu Arama Kartının oyun içi bir görevi tamamlayarak da elde edilebileceğini unutmayın.

Doğru, bu paketlerin çoğunda ana çekicilik yeni silah ve operatör görünümleridir, ancak bir şeyi yeniden boyutlandırmak ve ardından onu gerçek dünya parasıyla satılan bir paketin parçası olarak dahil etmek pek çok insanın hayranı olacağı bir şey değildir. . Ancak yine de Activision, Modern Warfare 2019’dan kopyalanan MW2 ve Warzone 2 görünümlerini satışa çıkardı, bu yüzden sanırım bu o kadar da şaşırtıcı olmamalı.

Bilmiyorsanız, Activision ayrıca Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2’de 3. Sezon başladığında silah sesleri satmaya başladı. Sadece bu da değil, oyuncular aynı zamanda kelimenin tam anlamıyla kazanmak için öde paketleriyle tanıştı.

Teşekkürler, COD Harp Forumu

Daha Fazla Görev Çağrısı Okuması:

oyun-6