Nadir’in kabadayı, top patlatan, kederli bir korsan simülasyonunun co-op cevheri, Hırsızlar Denizi, dokuzuncu sezonuna girdi. Geliştirici, şimdiye kadar sahip olduğu sezonlarda pek çok şey yaptı, bu nedenle hayran kitlesi, diğer çok oyunculu ağır oyunlara kıyasla bu kadar uzun süre ortalıkta kaldı. Peki Rare bu sefer elinde ne var? Yeniliklere ve oyuncuların bu yeni içerik sezonundan neler bekleyebileceklerine bakalım.

Birincisi, Yağma Geçidi. Çok oyunculu odaklı oyunların çoğu, Epic Games tarafından en üst düzeye çıkarılan “savaş bileti” tarzı bir ödül sistemi içeriyor. Fortnite, Ve Hırsızlar Denizi farklı değil Bu sezon “Sting Tide” kostümü ve ırgat, yelken, yay ve bayrak içeren gemi seti gibi kozmetik öğeler getirecek. Bu ödüller, ganimet kartının premium sürümünü standart 9,99 dolarınız karşılığında satın alanlar tarafından kullanılabilir. Ünlü seviyelerini 100’e çıkarmak isteyen oynaması ücretsiz oyuncular için sezonluk ödüller de mevcuttur!

Sırada çok hoş karşılanan bir dengeleme var. Hayalet filoların dönüşü gibi dünya olayları artık mürettebatınızın gücüne göre daha iyi ölçeklendiriliyor. Oyuncular artık bilgisayar kontrollü düşmanlara karşı daha iyi bir dövüş şansına sahip olacak ve bu da gemi savaşlarını (ve gemiye binişleri!) daha da eğlenceli hale getirecek. Bununla birlikte, bu sezon artık daha fazla martı aktivitesi görüyoruz, bu da oyuncuların birçok denizin belirli bölgelerindeki kuş aktivitesinin miktarına bağlı olarak batık ganimet ve hazineleri daha iyi bulmasını sağlıyor. Bu yüzden yelken açarken gözlerinizi açık tuttuğunuzdan emin olun!

Ayrıca, Hükümdarlar artık The Hunter’s Call (balık) için öğeleri de kabul edecekler, ancak en çok parayı arayan oyuncular için bu lezzetli sardalyaları doğrudan Hunter’s Call’a teslim etmeyi düşünmelidirler.

Yeni “yem sandığı” da resmi çıkışını dokuzuncu sezonda gördü. Yem sandığı, denizcilerin balıkçılık gezileri için yemleri saklamak için kullanabilecekleri bir ekipman parçasıdır (oyunda yapmayı en sevdiğim şeylerden biri!). Bu, adalarda balık yemi aramak zorunda kalmayarak oyunculara zaman kazandıracak. Oyuncular bu kasaları oyun içinde Merchant Alliance veya The Hunter’s Call’dan alabilirler.

Hırsızlar Denizi Twitch Damlaları

Son olarak, Twitch Dropları Hırsızlar Denizi 26 Mayıs itibarıyla yayında. Oyuncular, destek akışlarını izleyerek bazı kozmetik öğelere erişebilirler. Hırsızlar Denizi. Oyuncular Eastern Winds Ruby pusulasını, oltasını, cep saatini ve dürbünü talep edebilir. Twitch hesabınızı bağlayın Burada. Ayrıca, iş ortağı dizinini görüntüleyin Burada.

Gördüğünüz gibi, Hırsız Denizi9. Sezon size açık denizlerin deniz dalgaları için oldukça fazla şey sunuyor. Bu yüzden tüm yenilikleri kaçırmayın!oyun-4