Warhammer Skulls vitrini sırasında birkaç Warhammer 40K oyunu ortaya çıktı ve bunlardan biri, dövüş ve yarışın bir karışımında oyuncuları birbirine düşürecek tamamen yeni bir oyundu. “Warhammer 40K: Speed ​​Freeks” başlıklı bu yeni Warhammer girişi, şu anda hayranların resmi olarak piyasaya sürülmeden önce yeni oyunun tadına bakmaları için bir Alfa oyun testi yürütüyor.

Duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ve işte oyunun özelliklerinin bir listesi:

  • Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli güçlü araçlar ve savaşmak için zengin bir şekilde dekore edilmiş haritalar içeren 16 oyunculu maçlar. İki maç asla aynı şekilde bitmez.
  • Aralarından seçim yapabileceğiniz yedi benzersiz araçla çeşitli araç sınıfları, yani oyuncular her zaman ruh hallerine ve oyun tarzlarına uyan birini bulacaklar.
  • Chase Modunda ekipler, puanları ele geçirmek ve bunları arka arkaya kontrol etmek için mücadele etmek için donanımlarının mutlak sınırlarını zorlamak zorundadır.
  • Konvoy Modu (Alfa aşamasında oynanamaz), tamamen düşmana saldırırken ekibinizin zorlu Konvoyunu korumak ve onlar birinci bitirmek için yarışırken aralarında mücadele etmekle ilgilidir.
  • Unreal Engine 5 tarafından desteklenen şık görseller ve patlayıcı kaos, oyunculara Warhammer 40,000 dünyasına farklı bir bakış atma şansı verecek.

Alfa oyun testine kaydolabilirsiniz Steam üzerinden eğer ilgileniyorsanız, oyunu önceden istek listesine ekleyebileceğiniz yer.

Warhammer 40K: Rogue Trader, Kafatasları etkinliği sırasında da yer aldı. Aşağıda bulabileceğiniz RPG’nin tüm özelliklerini gösteren yeni bir fragman yayınlandı:

Rogue Trader için bir beta testinin 1 Haziran’da yapılması planlanıyor ve oyun yayınlanmadan önce ön sipariş verenler katılmaya hak kazanıyor. oyunu ön sipariş verebilirsiniz Burada.

Speed ​​Freeks veya Rogue Trader için henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.oyun-6