Sonrasında en iyi Galaxy telefonlarının, tabletlerinin, akıllı saatlerinin ve gerçek kablosuz kulaklıklarının neredeyse tamamında sürekli olarak indirim yapıyor. Bir hafta süren Yaz tatilini Keşfedin, Samsung bugün Galaxy S23 Ultra amiral gemisini yine çok özel bir fiyatla gizlice satıyor.

Bu sıcak yeni anlaşma, bu yılki Anma Günü’nü şık bir şekilde kutlamanıza yardımcı olmak için açıkça tasarlanmış olmasına rağmen, herhangi bir promosyon etiketi taşımıyor. 512 GB depolama yapılandırması için 1.379.99$ yerine 1.199.99$ ödeyerek bunu yapabilirsiniz. 2023’te herhangi bir çemberden atlamadan veya uygun bir cihazda işlem yapmadan ve ek 750 dolara kadar tasarruf etmeden elde edilebilecek en iyi Android telefon.
İlginçtir ki, Samsung, Galaxy Z Fold 4, S22 Ultra veya Apple iPhone 14 Pro Max’ten vazgeçmek size ekstra 50 dolar kazandıracak olsa da, şu anda S23 Ultra satın alımlarında yalnızca 700$’a kadar çıkabilen anında takas kredilerinin reklamını yapıyor. ultra üst düzey 6,8 inçlik ekranın yukarıda bahsedilen liste fiyatı.
Bu bir 512 gig anlamına gelir Galaxy S23 Ultra, bu yazının yazıldığı sırada tek bir yeşil renk seçeneğiyle 449,99 dolardan başlayan fiyatlarla sizin olabilir. Özel teklif, diğer tüm boya işlerini ve depolama çeşitlerini içermediğinden (en azından 180 $’lık takassız indirim söz konusu olduğunda), burada hareket etmek için fazla zamanınız olmayabilir, özellikle de yenisini almak istiyorsanız telefon… ondan önce Galaxy Z Fold 5 ve Z Flip 5 resmiyet kazandı.
Birçoğunuz için, standart olarak sunulan kullanışlı bir S Pen, büyük, keskin ve ipeksi pürüzsüzlükte Dynamic AMOLED 2X ekran ve son teknoloji ürünü Snapdragon 8 gibi özellikler dahil olmak üzere bu kötü çocuğun tanıtıma ihtiyacı olmadığından eminiz. Gen 2 (Galaxy için) işlemciyi çok kalın olmayan bir gövdeye dönüştürün.

S23 Ultra’nın kamera yetenekleri ve pil ömrü de günümüzün mobil ortamında rakipsizdir, Samsung’un en az dört büyük işletim sistemi promosyonunu ve sektör lideri beş yıllık güvenlik güncellemelerini garanti eden yazılım desteğinden bahsetmiyorum bile. Kısacası, büyük olasılıkla sadece sınırlı bir süre için, rüya gibi bir satışta olan rüya gibi bir cihaza bakıyorsunuz.telefon-1