Rose Byrne en yenisidir. nedime yıldız, hit komedinin devamı için geri döneceğini söyledi.

ile yapılan bir röportajda İnsanlar DergisiPerşembe günü çevrimiçi olarak yayınlanan komşular aktris, Kristen Wiig, Maya Rudolph, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey ve Ellie Kemper’in de rol aldığı 2011 yapımı filmin devamını “elbette” yapacağını söyledi.

Devam etti, “Bütün kızlar içeride olsaydı, kesinlikle yapardım.”

Ancak Byrne, ilk film çok başarılı olduğu için “takip edilmesi zor bir rol” olacağını not etti. “Çok büyülü ve çok sevildi” diye ekliyor.

Paul Feig’in yönettiği film, Annie’nin (Wiig) ne kadar çılgın olursa olsun, en iyi arkadaşı Lillian (Rudolph) için olabileceği en iyi baş nedime olmak için elinden geleni yaptığını görüyor. Ancak Lillian ve nedime grubunu düğüne giden unutulmaz ve rekabetçi bir yola götürürken her şey kaosa dönüşmeye başlar.

Byrne ayrıca oyuncu kadrosunun “birlikte farklı bir film yapabileceğini” öne sürdü. Bir şeyin yeniden tasavvuru.”

“Hepsini özledim” dedi. “Geçenlerde Kristen Wiig’i gördüm. Onu görmek çok güzeldi. Onu çok uzun zamandır görmemiştim ve hepsinin kalbimde çok özel bir yeri var.”

Geçen ay, Melissa McCarthy de dergiye çeteyi “bu öğleden sonra, hemen şimdi” devam filmi için tekrar bir araya getireceğini söyledi.

“O kadın grubu şimdiye kadarki en büyülü şeydi” Küçük Denizkızı aktris o zaman söyledi. “Neredeyse hepimiz zaten çok iyi arkadaştık. Bence çok büyülü bir zamandı.”

Byrne, komedi rolleriyle tanınmasına rağmen, nedime Ve komşularyakın zamanda söyledi Hollywood Muhabiri son şovunda bir başkasını üstleneceği için de heyecanlı olduğunu, platonikburada Seth Rogen’la birlikte rol alıyor.

Yeni Apple TV+ dizisi hakkında “Bence pek çok televizyon ve en sevdiğim programların çoğu, hatta komediler çok ağır ve bu dizi çok ağır değil” dedi. “Çok hafif ve gerçekten büyük kahkahalar atmaya çalışıyor.”sinema-2