Nothing Phone 2’nin küresel olarak Temmuz ayında piyasaya sürüleceğini, Nothing Kurucu Ortağı ve CEO Carl Pei Perşembe günü bir medya röportajında ​​doğruladı. Ayrıca, Nothing Phone 1’deki 4.500mAh hücreden biraz daha büyük bir bataryaya sahip olduğu doğrulandı. Eski OnePlus Kurucu Ortağı daha önce, Nothing Phone 2’nin Snapdragon 8+ Gen 1 SoC tarafından destekleneceğini açıklamıştı. Phone 1’den farklı olarak, ikinci nesil cep telefonu dünyanın geri kalanıyla aynı anda ABD’ye gidecek. İngiltere markasının yeni teklifi, tasarım olarak orijinal Nothing Phone 1 ile aynı olabilir.

bir röportaj Forbes ile Carl Pei, Nothing’in bir sonraki akıllı telefonu olan Phone 2’nin Temmuz ayında piyasaya çıkacağını açıkladı. Ayrıca telefonun, Nothing Phone 1’deki 4.500mAh’lik birime kıyasla 200mAh’lik bir artışla 4.700mAh’lik bir bataryaya sahip olacağını doğruladı.

İkinci nesil Nothing cep telefonunun da küresel sürümle birlikte ABD’ye geleceği onaylandı. The Nothing Phone 1, ABD’de piyasaya sürülmedi, ancak Amerikalı alıcılara, özel bir beta programı aracılığıyla ahizeyi test etme şansı verildi. Programa katılmak için 299 $ (yaklaşık 24.400 Rs) ödemek zorunda kaldılar ve 8 GB RAM ve 128 GB yerleşik depolama ile Nothing Phone 1’in siyah bir versiyonuna erişim elde edeceklerdi.

Daha önce Pei, Nothing Phone 2’nin amiral gemisi Snapdragon 8+ Gen 1 SoC’ye sahip olacağını doğrulamıştı. Buna karşılık, Nothing Phone 1, orta sınıf sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 778G+ SoC üzerinde çalışır.

Nothing Phone 2’nin, tüketicilere Nothing Phone 1 üzerinden yükseltilmiş bir deneyim sunması muhtemeldir. İkincisi, geçen yıl Temmuz ayında Hindistan’da Rs’lik bir başlangıç ​​​​fiyat etiketi ile tanıtıldı. Temel 8 GB RAM + 128 GB depolama varyantı için 32.999. Marka daha sonra Ağustos ayında fiyatı Rs artırdı. 1.000.

Nothing Phone 1, 120 Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip 6,55 inç tam HD+ (1.080×2.400 piksel) OLED ekrana sahiptir. Arkada 50 megapiksellik çift kamera kurulumuna ve 16 megapiksellik bir selfie sensörüne sahip. Maksimum 256 GB dahili depolama ve 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM içerir. Belirtildiği gibi, 33W kablolu şarj, 15W Qi kablosuz şarj ve 5W ters şarj destekli 4.500mAh pil ile destekleniyor. Akıllı telefon, Glyph Arayüzü adı verilen LED aydınlatmalı benzersiz şeffaf arka paneliyle tanınır.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.genel-8