Eğer düşündüyseniz Galaxy Tab S8+, birkaç hafta önce kuşkusuz önemli bir yüzde 17 indirimle satın alınması gereken bir üründü, Amazon’un Anma Günü öncesinde devasa tabletin 899,99 $’lık liste fiyatını düşürmeye ne kadar hazır olduğunu duyana kadar bekleyin.

Acele ederseniz ve 128 GB dahili depolama alanına sahip 12,4 inçlik Android güç merkezinin gösterişli pembe altın aromasını seçmekte sorun yaşamıyorsanız, şu anda 300 dolar veya yukarıda belirtilen MSRP’nin üçte birini tasarruf etmek istiyorsunuz. .

İster inanın ister inanmayın, Tab S8 Plus şu adreste mevcuttu: Bu tam olarak aynı renk seçeneğinde ve depolama yapılandırmasında daha önce birkaç kez aynı yüzde 33’lük indirim, her öldürücü anlaşma çıkış yaptıktan kısa bir süre sonra sona eriyor ve bu sefer de olmasını tamamen bekliyoruz.
Başka bir deyişle, mutlak durumlardan birinde bir an önce tetiği çekmek isteyebilirsiniz. kaputunun altında inanılmaz hızlı Snapdragon 8 Gen 1 işlemci, yedekte ipeksi pürüzsüz 120Hz Super AMOLED ekran ve bir şekilde metal ve metalin birinci sınıf kombinasyonundan yapılmış nispeten hafif ve jilet kadar ince bir gövdeye sıkıştırılmış devasa 10.090mAh pil ile piyasadaki en iyi tabletler bardak.
Yeni indirimli fiyatıyla, Tab S8+ devi, birlikte verilen S Pen’i düşündüğünüzde yapı kalitesi ve hatta çok yönlülük gibi özelliklerin yanı sıra genel paranın karşılığı açısından neredeyse rakipsizdir.
İmtiyazlı, Samsung’un büyük bir modeli tanıtmaya hazırlandığı bildiriliyor Yakın gelecekte normal, Plus, Ultra ve FE üyeleriyle Galaxy Tab S9 ailesi, ancak bu yeni nesil modellerden herhangi birinin 2023’ün sonuna kadar bu tür büyük indirimler elde edeceğini göreceğimizden şüpheliyiz.telefon-1