Zebronics, dinamik 13 mm sürücülere sahip yeni Zeb Pods-1 kulaklıklarını 17 Mayıs’ta tanıttı. Gerçek kablosuz stereo (TWS) kulaklıklar, Google Asistan ve Siri desteğiyle birlikte gelir. Yeni piyasaya sürülen kulaklıklar, Bluetooth v5.2 bağlantısına ve oyun oynamak için yalnızca 60 ms gibi düşük gecikme süresine sahiptir. Şirketin ilk Aktif Gürültü Önleme (ANC) kulaklıkları oldukları söyleniyor. Ayrıca, aramalar sırasında gürültü iptali ile ENC arama özelliğine de sahiptirler. Kulaklıkların boAt Airdopes 111 TWS kulaklıklar, Boult Audio Z40 True Wireless ve diğerleri ile rekabet etmesi muhtemeldir.

Hindistan’da Zebronics Zeb Pod-1 fiyatı

Zebronics satışından yeni Zeb Pods-1 yayında Amazon Hindistan. Onlar Rs bir fiyata satın alınabilir. 1.499. Alıcılar ayrıca Rs’ye kadar yüzde 5 anında indirimden yararlanabilirler. Seçili banka kartlarında 250.

Zebronics Zeb Pods-1 özellikleri, özellikleri

Zebronics Zeb Pods-1, kulak içi bir tasarıma sahiptir. 13 mm sürücülere sahiptirler ve Bluetooth v5.2 bağlantısını desteklerler. Yeni piyasaya sürülen kulaklıklar, Google Asistan ve Siri gibi sesli asistanları da destekliyor. Zeb Pods-1’in şirketin ilk Aktif Gürültü Engelleme (ANC) kulaklıkları olduğu söyleniyor. Aramalar sırasında tüm arka plan gürültülerini iptal eden gelişmiş sinyal işleme ile desteklenen ANC teknolojisi ile donatılmıştır.

Zeb Pods-1 ayrıca ENC çağrısına ve dahili bir mikrofona sahiptir. Gecikmesiz oyun oturumları sunmak için 60 ms’lik düşük bir gecikmeyle gelirler.

Zeb Pods-1, Type-C şarj kablosunu destekleyen şarj edilebilir bir pil ile donatılmıştır. ANC olmadan 28 saate kadar ve ANC etkinken 22 saate kadar oynatma süresi sundukları iddia ediliyor. Kulaklıklar, medya oynatmak ve aramaları yanıtlamak için dokunmatik kontrollere sahiptir. Şarj kutusu açılır açılmaz cihazlarla eşleşebilecekleri söyleniyor.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik beyanımıza bakın.

En son teknoloji haberleri ve incelemeleri için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: twitter, FacebookVe Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için abone olun Youtube kanalı.

Amerikalıların Yüzde 60’ından Fazlası Yapay Zeka Teknolojisinin İnsanlığı Riske Atabileceğine İnanıyor: Anket

genel-8