Conners showrunner Bruce Helford, Becky’nin 6. sezonda Sean Astin tarafından canlandırılan aşk ilgisi Tyler’ın olası dönüşüne yanıt veriyor. Conners 5. sezon, 20. bölüm, Jackie ve Louise’in Becky’ye bir randevu bulma girişimleri, onun Tyler ile tanışmasıyla sonuçlandığında. Becky ve Tyler, bölüm boyunca harika bir kimyaya sahip görünüyor ve bu da onun bir aşk ilgisi olarak dönüşünü bir olasılık haline getiriyor.


ile konuşmak TVLineHelford doğrudan Astin’in Tyler olarak geri dönüp dönemeyeceğini ele alıyor. Conners 6. sezon. Şovmen, Becky’yi oynayan Astin ve Lecy Goranson’ın birbirleriyle ne kadar iyi oynadıklarından bahsederek yapacağını söylüyor. Helford’un tam açıklamasına aşağıdan göz atın:

GÜNÜN EKRAN VİDEOSUİÇERİKLE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Kesinlikle. Ne zaman yeni bir ilgi alanı bulsak, kimyayı izlemeliyiz çünkü asla bilemeyiz. [if it will work]. Ama Sean’ı seviyoruz ve birlikte harikaydılar, bu yüzden kesinlikle onları tekrar bir araya getirmek ve orada neler bulabileceğimizi görmek istiyoruz.

Sean Astin The Conners 6. Sezonunu Nasıl Etkileyecek?

Becky ve Tyler’ın konuşmalarının ne kadar iyi gittiği göz önüne alındığında Conners 5. sezonda, Astin’in 6. sezon için geri dönmesinin beklenmesi şaşırtıcı değil. Gelecekte konuk yıldız olarak kapasitesinin artıp artmayacağı belirsiz. Bununla birlikte, görünüşe göre Becky ile olan hikayesi henüz bitmedi, bu da izleyicilerin gelecekte geri dönüşünü takip etmeleri gerektiği anlamına geliyor.

Astin’den Tyler da bir sonun başlamasına yardımcı olabilir. Conners. Doğrulanmamış olsa da Conners 6. sezon şovu bitirecek, Helford daha önce planlama aşamalarında bir dizi finali ile durumun böyle olabileceğini belirtmişti. Astin’in Tyler olarak dönüşü Conners 6. sezon, Becky’ye dizinin sonunda yerleştiği kalıcı bir aşk ilgisi verebilir. Bu, Tyler’ın ileride, belki de tekrar eden bir rolde şovda daha fazla göründüğü anlamına gelebilir.

Helford da belirtti Conners 6. sezon, dizinin tipik olarak yayınladığı sezon başına 20 ila 22 bölümden daha kısa olabilir. Durum buysa, Tyler’ın Becky ile olan aşk hikayesini hızlandırmak için Astin sık sık ortaya çıkabilir. Astin, Tyler olarak geri dönüyorsa Conners 6. sezon meyvesini veriyor, Becky için son bir karakter yayını güçlendirmek için birden fazla kez görünmesi mümkün ve hatta muhtemel.

Kaynak: TVLinesinema-1